Розлучення відміняється: Джолі і Пітт вирішили дати один-одному другий шанс

Анджеліна і Бред вирішили працювати над стосунками.

Анджеліна Джолі і Бред Пітт збираються зберегти сім’ю – принаймні, так стверджують джерела американського видання Hollywood Life. Відносини між колишнім подружжям потеплішали настільки, що Анджеліна і Бред вирішили дати своїм стосункам другий шанс. Пітт і Джолі регулярно спілкуються не тільки по телефону, але і особисто.

– Вони бачаться кілька разів на тиждень. Мало помалу колишні почуття знову повертаються, – стверджує джерело. – Вони стали більш відвертими один з одним, чого не було вже роками. Вони ніби заново почали зустрічатися.

За словами оточення, Бред і Анджеліна все ще кохають один одного – незважаючи на те, що останні місяці вони провели не разом. Але тепер все може змінитися, адже їх дуже тягне один до одного. Кажуть, актриса пригледіла собі будинок в передмісті Лос-Анджелеса неподалік від будинку Бреда – щоб діти могли регулярно бачитися з батьком.

Те, що Бред Пітт все ще сильно любить Анджеліну, стало зрозуміло, коли вийшло недавнє інтерв’ю актора в журналі GQ . Бред гранично відверто розповів про їхнє розлучення, назвавши себе головним винуватцем, і зізнався, що їх сім’ю зруйнувала його пристрасть до випивки.

– Я немов виграв в лотерею, але сам викинув щасливий квиток, – каже він. – Я витрачав час на абсолютно порожні речі.

За словами джерел, зараз пара гранично відверта один з одним. Вони немов знову почали зустрічатися і пізнавати один одного.

У перші дні після того, як Анджеліна забрала дітей і пішла (актриса подала на розлучення 19 вересня минулого року), Бреда підтримали друзі. Він був занадто роздавлений втратою сім’ї і не міг залишатися один.

– Я просто не міг повернутися в наш порожній будинок, мені було дуже погано. Тому я шість тижнів спав на підлозі в будинку моїх друзів в Санта-Моніці, – згадує Пітт.

Розповідаючи про розставання з Анджеліною, Бред каже, що йому дуже шкода, і зізнається, що спочатку він сподівався повернути дружину.

– Першим бажанням було постаратися утримати ці відносини. Але потім на думку спадає всім відома фраза: «Якщо любиш – відпусти», – говорить він. – Тепер я розумію зі свого досвіду, що це означає. Це означає любити без права володіння.

Можливо, відверте інтерв’ю зворушило Анджеліну, і вона вирішила спробувати все з початку. Тим більше, що Бред пройшов курс психотерапії і повністю відмовився від спиртного – актор зараз п’є тільки воду і журавлинний сік. Він помирився зі старшими синами і постійно бачиться з усіма дітьми.

– Це розлучення немов ляпас: я повинен стати іншим. Я повинен показати їм, що я змінився, – каже Пітт.

Читайте також: Джолі захопилася пластичними операціями (фото)

Джерело.