fbpx

Розлучилися Оля з Сергієм після восьми років подружнього життя. Не було у них серйозних скандалів чи глобальних проблем з грошима. Просто дружина серйозно захворіла і чоловік, довго не думаючи, знайшов розраду в обіймах іншої

Поки про Олю і дітей дбала день і ніч її мама, Сергій вдень ​​працював, а вечорами зависав у коханки. Дружині ж і тещі говорив, що підробляє. Насправді до його зарплати давно вже додав шеф кілька тисяч гривень за старанність і працьовитість, чоловік просто «не світив» їх.

Не знаю, про що він думав, може в душі вже і змирився, що дружини скоро не стане, тільки ось вона видерлась.

Вийшла Оля на роботу, де їй одна з “добродушних” співробітниць і здала чоловіка.

Розлучення. Сергій переїхав до пасії. Жила вона, як виявилося, всього в 10 хвилинах від них. Тепер, колишній уже, чоловік постійно заходить в «гості» і провідати дітей, вийшов і через 10 хвилин вже у колишньої. Оля хотіла при розлученні розділити будинок, в якому вона жила з чоловіком. У нього вкладено був і збереження, і декретні, і гроші дані її мамою. Половину вклала сім’я Сергія і він сам.

Чоловік відмовився, сказавши, що дітям тут добре, живіть і далі, при цьому від своєї частки не відмовився. Зараз Оля з Сергієм постійно лаються. Колишній чоловік ходить до неї, як до себе додому, в будь-який час доби може заявитися, щоб побачити дітей. Як кажуть родичі, стосунки з коханкою у нього натягнуті і він цілком може в будь-який день повернутися «в сім’ю» з валізою.

Він каже, що будинок у спільній власності, що він так само, як і дружина, вже колишня, має право в ньому перебувати і навіть жити. Олі і продавати будинок шкода, і дурдом цей набрид. Востаннє Сергій заявив, що йому не подобається те, як дружина виховує дітей. Написав листа директору школи, просить відвести його дітей до психолога шкільного, щоб та дала висновок, чи піддаються малюки насильству в сім’ї!

Дітей ніхто не б’є, проти батька не налаштовує, просто вони самі не хочуть з ним спілкуватися. 7 і 9 років – вік, коли вже розуміють що до чого: хто в сім’ї поганий, а хто хороший, хто здатний зрадити, а хто щиро любить і завжди буде поруч.

Фото ілюстративне – Psychologies

Позначки:
facebook