fbpx

Розлучилися вони чотири роки тому. Розлучилися з її ініціативи, між іншим. В результаті вона Дімкі не дає особисте життя влаштувати! Як собака на сіні! Знову він з дівчиною розлучився, і знову через колишню дружину

Від першого шлюбу у сина Тетяни Володимирівни, Дмитра, залишилося двоє дітей – шестирічна дочка і дев’ятирічний син. Треба сказати, батько він непоганий: аліменти платить вчасно, дітей любить, спілкується, бере участь у вихованні, щиро за них переживає. За словами Тетяни Володимирівни, батьківськими почуттями Дмитра і маніпулює його колишня дружина Аліса.

– Тільки-но вона дізнається, що у Дімки з’явилася якась жінка, починає дзвонити по десять разів на день. То одне дітям потрібно, то інше. То забрати дитину звідкись вона не встигає, то відвезти до лікаря, то терміново треба купити кросівки, дитина загубила, а завтра урок фізри.

На вихідні постійно діти у батька, кожен раз, з вечора п’ятниці до ранку понеділка. Хто ж таке витримає? До честі Дмитра треба відзначити, що допомогти він ніколи не відмовляється. Збирається і їде: везе ліки або продукти, налаштовує комп’ютер старшому синові, тому що колишня дружина нічого в цьому не розуміє, забирає до себе на тиждень дочку, тому що у сина грип.

Колишня дружина без жодних проблем дзвонить Дмитру і серед ночі, і пізно ввечері. А що такого-то? Це ж з приводу дітей. Дитина хворіє, у нього температура тридцять дев’ять і п’ять, і нічим не збивається.

– Сорок хвилин тому давала ліки, температура не впала зовсім, – стривожено говорить в телефон Аліса, зателефонувавши Дмитру о другій годині ночі.

– Ти вибач, я не хотіла тебе турбувати, але щось зовсім розгубилася. Як ти думаєш, що робити? Викликати швидку? Добре. А може, ти приїдеш, а? А то раптом нас в лікарню заберуть, з ким тоді молодша? Звичайно, Дмитро збирається і їде до сина.

Остання дівчина Дмитра протрималася довше за всіх – більше півроку, але нещодавно не витримала і вона. Саме півроку тому Аліса влаштувалася на нову роботу з відрядженнями. Відрядження невеликі, в основному в межах області, і ​​не більше, ніж на кілька днів. Проте, трапляються вони часто, завжди несподівано і в найбільш невідповідний момент.

– Зате – ось чудеса! – обурено розповідає Тетяна Володимирівна. – Як тільки Дімка розлучився зі своєю дівчиною, всі відрядження як рукою зняло! І інші проблеми теж. Алісі більше нічого від Дімки не треба. Ні забрати нікого, ні покараулити, ні приїхати серед ночі. Вона з усім чудово справляється сама. І ліки у неї всі є, і температуру дитині вона збити може, і затриматися на роботі без проблем – у дітей є няня, яка тільки рада отримати понаднормові.

Тетяну Володимирівну пригнічує, що син так і не одружиться ніколи, і всьому виною – безсовісна маніпуляторша Аліса.

– А я вважаю, Аліса права! – каже з цього приводу одна спільна знайома. – Так і треба! Нехай напружує татуся дітьми якомога більше. Він батько, і він теж зобов’язаний! Чоловікам в такій ситуації взагалі скаржитися гріх, і жаліти їх нерозумно. Діти левову частку часу живуть з матір’ю. І тато не зламається, якщо приїде зайвий раз, забере, відвезе або допоможе як-небудь ще.

Як вважаєте – колишня дружина «безсовісна маніпуляторша» чи в своєму праві? Так їм і треба, цим татусям? Жінка з двома дітьми влаштувати своє життя не може, а батько чим краще?

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page