fbpx

Розпочалася друга за весь листопад 2021 магнітна буря. Вона триватиме до 19 -21 листопада

Геомагнітні коливання були слабкими, а сьогодні буря досягне свого апогею. Про це повідомила лабораторія рентгенівської астрономії Сонця.  Листопад дуже непростий місяць, особливо для метеозалежних людей

Причина виникнення геомагнітних коливань криється у явищах, що відбуваються на поверхні Сонця. Коли відбуваються спалахи, заряджені частинки енергії потрапляють у космічний простір і згодом долітають до Землі, проникаючи у її атмосферу. Це призводить до подразнення магнітного поля, виникнення коливань. Майже всі люди важко переживають дні магнітних бурь. Але впоратися з їхніми наслідками можна.

Через магнітні бури метеозалежні люди можуть щось не так зробити. Важко стримувати емоції, контролювати свої дії.

У недовірливих людей під впливом геомагнітних коливань паморочиться в голові, немає апетиту.  Розпочалася друга сильна за весь листопад 2021 магнітна буря. Вона триватиме до 19 -21 листопада.

Як захиститися від негативного впливу бурі

Щоб зменшити негативний вплив бурі на організм, обмежте інтенсивні фізичні навантаження, відпочивайте більше, гуляйте на свіжому повітрі, забезпечте повноцінний сон. Дотримуйтесь здорового харчування. Що не можна робити під час магнітних бурь

Відмовтеся від вживання кави і шкідливих звичок. Уникайте незрозумілих ситуацій. Не беріться за роботу, яка потребує зосередженості та уваги. Обмежте поїздки будь якого роду.

You cannot copy content of this page