Риси характеру, які забезпечують жінкам самотність. Чоловіки тікають від таких дамочок, як від вогню

Багато жінок у своїй самотності звикли звинувачувати відсутність гідних чоловіків. Однак психологи запевняють, що певні жіночі риси характеру заважають представницям слабкої статі побудувати щасливе особисте життя.

Занижена самооцінка і постійне відчуття, що ти найнещасніша у світі, ще нікому користі не приносила. Відсутність любові до себе не дає таким дамам шансу на щастя. Як зазначають психологи, наші думки матеріальні, і якщо постійно повторювати про свою нещасливу долю, то це не сподобається ні одному чоловікові, навіть тому, який спочатку відчув симпатію до такої особи. Джерело

Такі риси характеру, як стервозність і зарозумілість не просто відштовхують представників сильної статі, але і буквально змушують бігти без оглядки від такої жінки. Психологи відзначають, що якась нотка стервозності повинна бути представницям прекрасної статі, проте потрібно знати міру, інакше, самотність забезпечена.

Читайте також: В супермаркеті дебела рум’яна тітонька з пакетами цікавиться чи піду я на зустріч однокурсників? Я відповідаю: так, звичайно, так хочеться всіх побачити! І знову брешу: я не хочу нікого побачити. І не хочу, щоб бачили мене. І ось чому

Вміння приймати самостійні рішення позитивно характеризують людину, як особистість. Але ось жіноча риса характеру, яка виражається в надмірній самостійності, зовсім не імпонує чоловікам. Представники сильної статі повинні відчувати себе поряд з жінкою надійним захисником, якщо цього не відбувається, то чоловіки «спливають з горизонту», надавши самовпевненим і самостійним жінкам можливість вирішувати свої проблеми самим.