fbpx

Саме сьогодні, в День Бориса і Гліба, можна примножити гроші на цілий рік. Ось що потрібно зробити

З 15 травня починають співати солов’ї. Якщо почуєте спів цієї пташки сьогодні, значить, літо пішло на збільшення, а весна на спад.

День гарний:

• для читання змoв від нepвових рoзладів;

• для покупки поросят, курчат і дрібної домашньої живності (кролі, нутрії);

• для налагодження контактів з тими, з ким знаходитесь у сварці;

• для звернення до начальства з проханнями, відмови сьогодні точно не буде;

• для дієти, прийняття сауни і відвідування масажиста.

Якщо хочете весь рік потреби не знати, проведіть сьогодні спеціальні обpяди. Джерело.

15 травня називали на Русі Бариш-день. Так повелося від того, що ім’я Борис співзвучне зі словом «бариш». Особливо почитав цю дату купецький люд. Торговці прославляли святого Бориса в надії, що він допоможе їм весь рік отримувати гарний прибуток.

А також намагалися в Бариш-день продати багато товару за високими цінами, адже згідно з прикметами, чим більша 15 травня буде виручка з торгівлі, тим вдаліше складуться справи протягом року. День Бориса взагалі дуже сприятливий — все, що посаджено, буде швидко і добре рости, а будь-яка розпочата справа виявиться успішною.

Що-небудь продати 15 травня — це хороша прикмета і для звичайних людей, не пов’язаних з торгівлею, тоді точно весь рік виявиться вдалим у фінансовому плані.

Ну, а якщо у вас не вийде сьогодні покласти прибуток в гаманець, дізнайтеся, якими іншими способами можна притягнути у своє життя матеріальне благополуччя.

Ритyал на залучення грошей

Виконувати цей обряд треба на зростаючий місяць. Візьміть три монетки і три паперові купюри. Як тільки на небі з’явиться яскраве нічне світило, поверніть гроші на підвіконні таким чином, щоб на них потрапляло місячне світло.

Прочитайте слова:

«Луна-сестриця, цариця ночі! Як ти прибуваєш, так нехай долучаються і гроші в моєму гаманці. Цим купюрам і монетам ти надай силу, а в мій будинок багатство посилай. Слово моє сильне. Амінь».

Гроші залиште лежати на підвіконні до ранку. Потім перекладіть в гаманець і не витрачайте протягом місяця, вони посилять грошовий потік у ваш будинок.

Грошові талісмани

Обов’язково заведіть вдома хоча б один із запропонованих фінансових талісманів:

• Статуетка або зображення сови

Мудра птиця не дозволить зробити необдумані витрати або нераціонально вкласти заощадження.

• Грошове дерево

Воно само символізує фінансове благополуччя, а його листки — монетки. Для більшої ефективності покладіть під горщик з рослиною три монети.

• Жаба багатства

Це — статуетка жаби з трьома лапками, яка сидить на монетах і одну тримає у роті. Щодня, ідучи з дому, погладжуйте жабу на удачу.

• Золоті рибки

Заведіть акваріум і запустіть в нього дев’ять рибок, тільки не розташовуйте його навпроти входу в будинок, інакше багатство навпаки буде витікати.

Читайте також: Настав особливий період для жінок, коли можна знайти своє щастя і залучити удачу в життя. Він триватиме ще 6 років і ось що потрібно зробити

Грошові прикмети

• Не позичайте сусідам хліб і сіль, інакше ваш будинок покине достаток. Якщо їм потрібні ці продукти, нехай дадуть за них хоча б дрібну монетку.

• Крихти зі столу не змітайте голою рукою.

• Не свистіть у приміщенні.

• Отримавши зарплату, в цей же день не витрачайте ні рубля з неї. Вся сума повинна переночувати вдома.

You cannot copy content of this page