fbpx

Самотність, відсутність грошей і ще купа причин, чому жінкам не можна мити підлогу рушником

Панночці однозначно не варто брати рушник, щоб помити ним підлогу (і не тільки жінці, а будь-якій людині). Пояснити це можна, звернувшись до народних прикмет.

Часті хвороби

У будинку, де підлога миється рушником, мешканці хворітимуть. Вся річ у тім, що рушником, яким миють підлогу, раніше хтось напевно користувався. Енергія цього когось залишилася на рушнику. Якщо почати цією річчю змивати бруд, то можна змити з людини, якій вона раніше належала, її захист. А це загрожує тим, що недуги почнуть до неї липнути.

Складнощі в житті

І виникати вони будуть в найрізноманітніших сферах: в особистому житті, в професійній діяльності. Наприклад, людина буде постійно лаятися з партнером, буде здійснювати одні і ті ж помилки в робочих проєктах. Все це загрожує сумними наслідками. Досить ймовірно, що сім’я індивіда стане нещасною через конфлікти, які неодмінно будуть виникати, якщо регулярно мити підлогу рушником.

Відсутність грошей

Якщо підлогу протирати рушником, то можна накликати фінансові проблеми. Людина буде бачити те, як гроші не затримуються в її гаманці, як вони витікають з нього. А всьому причиною буде те, що вона вимиває їх, коли бере рушник, щоб зробити підлогу чистою.

Ризик залишитися самотніми

Особисте щастя не прийде до людини, чиїм рушником будуть мити підлогу. Якщо в будинку є люди, які ще не обзавелися сім’єю, то їх рушники не можна використовувати для миття підлоги. Це призведе до того, що вступити в шлюб вони не зможуть. В них не вийде зустріти другу половинку, стати парою з людиною, з якою можна будувати серйозні відносини.

В цей час люди легковажно ставляться до прикмет, а даремно. Ці забобони працюють завжди, в чому переконалося кілька поколінь людей. Тому їх варто дотримуватися, а не ігнорувати.

You cannot copy content of this page