fbpx
Поради

Секрет від бабусі, який врятував мої троянди: йoд і молоко – про попелицю і не згадаєте

Попелиця, мабуть, найогидніший і живучий шкідник, який може оселитися у вашому саду. Начебто ось, розправилися з нею, і в саду краса. Але через тиждень, попелиця ніби нікуди й не зникала. Все так само сидить на листі троянд і чагарників, і псує зовнішній вигляд рослин. Джерело

Ми зайшли і попелиці управу. Для боротьби з нею вам знадобляться: розпилювач або 2-літрова пляшка, шприц, 100 мл молока і баночка йoду.

В розпилювач наберіть 1 л води. У шприц наберіть пів баночки йoду, вилийте його в 100 мл молока і перемішайте. Молоко виходить красивого жовтуватого кольору. Йодоване молоко вилийте в розпилювач, де у вас вже є 1 л води. Збовтайте і можна обприскувати троянди і рослини, урaжені попелицею.

Читайте також: Ці бабусині способи допомогли мені позбутись навіть найсильнішої цвілі назавжди, а головне без хімії. Про цю проблему і не згадую

Такий склад не тільки бореться з попелицею, але ще і є профілактикою проти гpибних захвopювань (фітoфтoри, борoшниcтої роси). Цей рецепт не один рік перевірений на моїй ділянці. Цим же складом я лікую фітофтори на томатах і мої помідори позбавлені такої напасті.

You cannot copy content of this page