fbpx

Село, де Олена жила було маленьким, про її незавидний стан дізналися всі, в тому числі і мати втікача-женишка. Вона забрала дівчину жити до себе і було усе добре, поки одного разу не повернувся блудний син. Але повернувся він не один, а з черговою вагітною дівчиною

Олені було 18 років, коли вона народила дитину від свого першого кохання. Як і слід було очікувати, батько дитини зник у темній ночі і більше не повертався. Так як село, де вона жила було маленьким, про її незавидний стан дізналися всі, в тому числі і мати втікача женишка.

Вона, щоб уникнути гніву оточуючих, вирішила допомогти Олені і її майбутній дитині, все ж таки дівчина повинна була подарувати їй онука. Дитина народилася в строк і жили вони втрьох в будинку свекрухи, поки одного разу не повернувся блудний син. Але повернувся він не один, а з вагітною дівчиною.

Мати, побачивши чергову дівчину з животом, трохи не збожеволіла від сорому. Їй хотілося придушити власного безвідповідального сина, який тільки й умів, що плодити дітей. Олену з дитиною виселили з великої кімнати в маленьку, а недолугий хлопець з новою дівчиною оселилися туди замість Олени. Дівчині не хотілося бачити батька свого сина разом з іншою, тому вона вирішила з’їхати, але свекруха не дозволила їй це зробити.

Вона виставила сина з дому і відправила його туди, звідки він повернувся, а дівчині порадила втекти від нього, так як її син і не збирався виховувати і забезпечувати дитину. Вони пішли після яскравого скандалу. Незабаром з’ясувалося, що дівчина пішла до іншого, а дитина опинилася і зовсім не від нього.

Олена все-таки змогла в підсумку знайти собі хорошого чоловіка і вийшла за нього заміж. Вона до цих пір відвідує бабусю свого сина, яка так допомогла і підтримала її в скрутну годину.

You cannot copy content of this page