fbpx

Семен багатий, власник бізнесу, будинок за містом, квартира в центрі – кажу ж – чудо, а не хлопець. Але одружився він на Анькаю. Страшна дівчина, селючка з неблагополучної сім’ї, зла, заздрісна і жорстока дівчина

У моєї подруги син – чудовий хлопець, Семен. Вчився добре, закінчив ВУЗ, пішов працювати, було важко. Тепер багатий, власник бізнесу, будинок за містом, квартира в центрі – кажу ж – чудо, а не хлопець. Але одружився він на Анькаю. Страшна дівчина, селючка з неблагополучної сім’ї, зла, заздрісна і жорстока дівчина.

Це не слова свекрухи, яка віддала єдиного синку в чіпкі лапи, це науковий факт. Насамперед хитромудра діваха позбулася всіх друзів чоловіка. «Навіщо вони тут потрібні, тільки пити приїжджають, тягнуть з тебе гроші і час, в басейні купаються – толку від них нуль – їздять на тобі.»

Потім послідовно позбулася родичів. Сім’я у Семена велика і дружна – загальні застілля, привітання зі святами, часті созвони-передзвони – хороша сім’я, крепенькая така. Анька спершу очі закатувала на кожен дзвінок від родичів, важливі справи придумувала, коли їх в гості запрошували і мучилася терміновими головними болями, коли до них хтось повинен приїхати.

Загалом незабаром тільки мама стала приїжджати зрідка, тому що з онукою дуже хотіла спілкуватися. І за сином, звичайно, сумувала. Анька кожен раз скандал примудрялася закотити. Не істерику з криками, а тихо так, шипінням висловлювала матусі, що «ми так дитину не виховуємо, я вам вже п’ятсот раз про це говорила, але мабуть вас не пройняти» «подарунки Свої не возіть дешеві, ми тільки в дорогому ходимо, а ви навезете – дівати нікуди». Семен поруч стояв і кивав, мовляв, мам, ну їй богу.

Вчора зустрічаємося я, вона і ще одна знайома. Подруга плаче, тремтячими руками смс показує. Там Анька їй пише, не соромлячись у виразах, що вони з Семеном вирішили, що їй краще більше до них не приїжджати і купа ще всякої гидоти. Вона ридає, каже Семен дзвонив, каже: «Мамо, ну ти Аню дратуєш, вона після того як ти приїжджаєш, потім три дні в себе прийти не може.»

Але не суть. Ми сидимо з нею охаєм, бідний Семен, так як так, та ось же не пощастило. І тут наша знайома каже: А вона-то тут причому? Ти такого сина виховала, жорстокого і безсердечного. Ой ну ми кричали на неї, що вона нічого не розуміє, він щось що може зробити, якщо вона така, він заради сім’ї, заради миру в усьому світі, та ти б бачила якою він був дитиною, мамці в шостому класі листівку на 8 березня знаєш яку подарував? Так ми тобі покажемо, там сердечко і квіточку сам намалював. І якби не ця Анька …

Вона плечима тільки знизала, каже, якщо людина не підла, то ніяка Анька не змусить його нею бути. І пішла. А у мене раптом як харчова плівка з очей упала. Я все життя виховувалася в парадигмі – хорошому мужику дружина погана дісталася. А тут на тобі. Виявляється, людина підла бо підла, а не тому що його змусили злі чорти.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page