Сергій пильно розглядав фотографії молодих жінок на сайті знайомств. Зовсім нещодавно його залишила Ельвіра, забравши всі подарунки, які дарувала молодому чоловікові протягом трьох років. Особливо шкода було розлучатися з Audi Q7. Адже йому і життя не вистачить, щоб заробити на таку

Сергій не обтяжував себе роботою і був на повному утриманні дружини. Возив її на переговори і в магазини, супроводжував у відрядженнях. «Нерозумно я «спалився» на тій вечірці. Не жилося мені спокійно. Де ще знайти таку щедру матусю» – розмірковував 35-річний «Казанова».

Три роки тому молодий чоловік так само сидів у додатку для знайомств в пошуку подружки для приємного проведення часу. Раптом, на очі потрапив аккаунт панянки, яка вихвалялася своїм красивим життям, викладаючи фотографії з відпустки. Заради цікавості Сергій написав немолодій «хвастунці», і та відповіла.

На той момент 47 річна Ельвіра володіла комерційною нерухомістю, отримувала хороший дохід і подорожувала по світу. Сини давно виросли, одружилися і жили в Німеччині. Чоловік відразу зрозумів, що жінка «чіпляється» за залишки своєї молодості, щоб встигнути побудувати стосунки з чоловіком. Раніше він думав, що такі дамочки на сайтах не знайомляться.

Уже після першого побачення Сергій прокинувся в трикімнатній квартирі Ельвіри, яка розташовувалася в найпрестижнішому ЖК міста. Чоловік розглядав інтер’єр спальні і розмірковував: «А чому б і ні. Жінка вона активна, виглядає непогано, та й жити є де». Вже через чотири місяці після знайомства Сергій і Ельвіра ставили підписи на свідоцтві про шлюб. Це була скромна реєстрація двох усвідомлених людей без гостей і свідків.

Жінка не шкодувала грошей на молодого чоловіка, обдаровуючи його подарунками і оплачуючи спільні поїздки. До хорошого дуже швидко звикаєш, і почуття подяки замінюється гординею і пихою. Молодість завжди бере верх над розумом. На відкритті ресторану друзів подружжя, Сергій запримітив 22-річну дочку господарів свята. Познайомився, за келихом шампанського зав’язався діалог. Пізніше, прихопивши ще пляшку, молоді люди вирушили в приватний банкетний зал, де Ельвіра і застала їх.

Дружина, звичайно, сварилася, вказуючи Сергію з якого «дна» витягла його: «Це був перший і останній раз». Свято закінчилося, але спогади про той вечір і милу дівчину не покидали чоловіка. Він написав їй в соціальних мережах … І тут закрутилося. Таємні зустрічі, довгі листування і зізнання в коханні.

Можливо, цей таємний роман тривав би і далі. Але батько дівчини побачив їх, коли ті гуляли за ручку на іншому кінці міста. Заборонене кохання розкрилося, Ельвіра вигнала Сергія на вулицю, а дівчину батьки відправили до родичів у Німеччину.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива