Сергій в грубій формі поставив тещу на місце, а помстилася вона йому через 11 років. У той самий момент, коли дружині пішла до молодого коханця

Із Сергієм ми познайомилися, коли працювали в одній торговій фірмі. Ми займали однакові посади супервайзерів і багато часу проводили разом, працюючи в команді. Сергій, будучи старшим за мене на 7 років, багато в чому був моїм наставником, адже в цій конторі він працював уже досить довго.

На момент нашого знайомства йому було 33 роки – вік, коли «ще все попереду», а й деякі «підсумки» підвести вже цілком можна. Оповідачем він завжди був цікавим, тим більше що і життя у нього було яскраве. Непохитний оптиміст, Сергій в житті подолав багато труднощів, багато в чому став мені прикладом для наслідування.

У колективі в цілому він користувався заслуженим авторитетом. Зі своєю дружиною він познайомився, коли навчався в технікумі. Одружився в 20 з невеликим. Так як обоє вони приїхали в місто з області, то жили спочатку в орендованій квартирі. Всього в житті досягли самі. У моїх очах Сергій був гідним орієнтиром.

У свої 33 роки він жив у своїй двокімнатній квартирі в престижному районі, був одружений вже більше 10 років і виховував дочку. А приблизно за півроку до нашого з ним знайомства купив машину. Слухаючи розповіді успішної людини, дуже хотілося перейняти його позитивний досвід. Мені дуже імпонувала його картина «щасливої ​​людини». Він розповідав, наприклад, про відпочинок на морі. «Сидимо з дружиною під парасольками в шезлонгах, попиваємо напої, а перед очима морські хвилі і дочка, що грає в піску».

Ми здружилися з Сергієм, і з часом я вже більше знав про нього, як про людину, і про його життя в цілому. Одного разу він розповів, як він налагодив стосунки з батьками дружини. У той час я ще не був одружений, і теща для мене була героєм анекдотів, і не більше того. За розповідями Сергія, з тестем він швидко знайшов спільну мову, «як мужик з мужиком». З тещею вийшло складніше – у неї була звичка у все втручатися і нав’язувати свою думку.

Цю проблему Сергій вирішив радикально – висловив усе тещі в різкій формі. Підсумок – коли наступного разу вони з дружиною приїхали до її батьків, теща приймала їх дуже радо, з хлібом-сіллю, а їх сварку вирішили вважати пройденим етапом. За словами Сергія, всі наступні роки він їздив в гості до тещі як до себе додому. Відносини у них були чудові, можна сказати – душевні.

Такою була ситуація, коли ми тільки починали дружити. Мене його розповідь вкрай здивувала. Як неодружена на той момент людина, я був схильний думати, що тещу «демонізують». Мені бачився образ тещі «стійким стереотипом». Розповідь Сергія про те, як він «поставив тещу на місце», мене вразила. І вкрай здивував результат – добрі відносини після цього.

Однак через зовсім небагато часу історія отримала несподіване продовження. Дружина Сергія закохалася без пам’яті в молодого 25-річного хлопця. Протягом наступного року вона спочатку пішла з сім’ї, потім розлучилася з Сергієм, і незабаром вийшла заміж за свого залицяльника.

Ми всі були вражені, адже ми знали дружину Сергія як серйозну, розумну і дорослу жінку, вони були ровесниками. Новий же її чоловік, навпаки, був авантюристом і пройдисвітом – це було видно всім оточуючим. Всім, крім неї самої. Зовні дуже симпатичний, він підкорив її своєю чарівністю. Голос розуму, спільне майно, погана репутація нового чоловіка – всі ці фактори не завадили їй вибрати в житті новий шлях.

Сергій боровся за свою сім’ю – переконував, по-чоловічому розмовляв з конкурентом, навіть ходив до ясновидиці-ворожки. Все було марно. А коли він звернувся за допомогою і підтримкою до батьків дружини, з’ясувалося, що теща його не підтримує. Її позиція багато в чому і вплинула на такий розвиток подій. Звичайно, теща не винна безпосередньо в розпаді сім’ї Сергія, однак в критичний момент вона зіграла проти нього.

На мене ця історія, яка відбувалася з моїм другом в режимі реаліті-шоу, мала дуже великий вплив. Через кілька років я одружився, і отримав у родичі «класичну тещу». Досвід мого друга допоміг мені знайти додаткові ресурси мудрості і терпіння, коли відносини з тещею псувалися особливо сильно.

«Поганий мир кращий за добру сварку» – ця вічна істина допомагала мені зберігати з нею поважні відносини. Правильність багатьох рішень перевіряється часом. Іноді для цього потрібно багато часу. Життя показало, що маючи розбіжності з тещею по дрібницях, в серйозних ситуаціях я можу розраховувати на її підтримку.

Фото ілюстративне з вільних джерел