Серце красунь схильне до зради. У свої тридцять років він вперто ходив у дім до жінки, яка тепер жила з іншим

Без даху мало не залишила любов?! Чи ненависть?! Вікно, під яким він не раз співав серенади (а, якщо й не співав, то поглядом, точно, обіймав) виявилося відчиненим. Красуні, котра мала б виглянути і побачити закоханого кабальєро, вдома не було. Хлопець під вікном (назвемо його Х.) точно знав. Поїхала вона ще звечора на весілля в далекий райцентр. Не сама там гуляла – зі своїм співмешканцем. Що поробиш, серце красунь схильне до зради. У свої тридцять років він начебто й не був наївним, але вперто ходив у дім до жінки, яка тепер жила з іншим. Свого «наступника» знав аж 15 років. Єднало обох чоловіків не одна пасія, а те, що обидва свого часу побували в місцях позбавлення волі. Х. у 2000 році відбував покарання за крадіжку майна.

Повернувшись із тюрми, Х. зустрівся з «теперішнім» своєї коханки. Відтоді вони не раз зустрічалися в квартирі красуні, як справжні друзяки. І щоразу при пляшці. Ось тільки господиня квартири останнім часом почала «наїжджати» на Х. Стосунки колишніх коханців усе більше загострювалися. План поквитатися з жінкою дозрів у голові Х., коли, зателефонувавши на мобільник красуні, він дізнався, що та залишається на весіллі, ночувати вдома не буде. Тож і стояв тепер під дорогим вікном і ласо поглядав на нього, мов кіт на сметану. Увечері Х. зустрівся з сусідом – 25-літнім громадянином

В. Цього теж не минула доля пізнати світ за гратами, покарання відбував за розбійний напад у 2002 році. Свій свояка бачить здалека! Хлопці порозу-мілися вмить: берем цієї ночі квартиру красуні! О другій ночі зловмисники знову стирчали під омріяним вікном. Тільки тепер вони довго не розмірковували. Х. виліз на козирок між першим і другим поверхом, звідти й проник у помешкання, що знаходилося на другому поверсі. Тут йому було все відомо: де і як меблі стоять, що де господарі зберігають. На кухні лежала сумочка господині, у якій знайшовся ключ від вхідних дверей. Відімкнувши двері, Х. пустив у квартиру свого помічника.

Необачна пані, яка покинула відчиненим вікно, подавшись далеко з дому, була, втім, обачнішою з грішми та золотом. Як свідчать правоохоронці, таке добро жінки ховають і в банки з крупами, і в морозильну камеру. Нічого з цього крадії не знайшли. Хоч Х. знав, що у неї усе те є. З речей їм приглянувся DVD-плеєр та ще жменя срібних прикрас, а на полицях холодильника знайшлася випивка й закуска. «От і погуляємо!» – казали собі.

Але прикрощі, яких завдав колишній коханці, Х. здавалися замалими. Тоді він зайшов у дитячу кімнату, пошматував книжки і вирішив підпалити оселю. Вогонь розгорявся, а він спокійно вибрався через вікно на вулицю, де його вже чекав помічник. Удвох спокійно пішли додому розпивати спиртне, яке поцупили. По дорозі викрадене майно сховали на горищі будинку, в якому обидва проживають. А вогонь тим часом знищував норкову шубку красуні, шкіряні куртки, дублянки її та співмешканця, 12 жіночих костюмів, взуття, дитячі речі, переметнувся з дитячої в кімнату та на кухню, пішов гуляти від дверей до дверей, поміж побутовою технікою, телевідеоапаратурою, ком-п’ютером, диванами, кухонною стінкою. На щастя, пожежа не встигла перекинутися на інші квартири.

Загальна сума збитків, завданих колишній коханці, склала 150 тисяч гривень. Повернувшись додому, потерпіла одразу вказала правоохоронцям на Х., якого підозрювала в злочині, тож міліція міста Кам’янця-Подільського розкрила його за кілька годин. Об одинадцятій годині того ж дня вже були підписані явки з повинною. Цікаво, що у ході слідства Х. зізнався: він хотів помститися коханці за те, що розвела його з дружиною.

Ще цікавішою є інша деталь: зрадливиця за фахом юрист, а от своє серце чомусь віддавала чоловікам із судимістю. Від них і постраждала. За скоєні злочини «меснику» та його «колезі» світило позбавлення волі до 15 років.

Джерело.