fbpx

Сестра Меган Маркл знову нецензурно образила її, а також всю королівську сім’ю

Зведена сетра Меган Маркл Саманта Грант, яка нещодавно порівняла її маму Дорію з “хокеїстом”, продовжує ганьбити ім’я дружини принца Гаррі.

Саманта, висловилася в соцмережі Twitter та звернула увагу публіки на те, що Меган не запросила на своє весілля не тільки жодного родича з боку батька, але проігнорувала також рідних з боку матері.

Також 53-річна Грант висміяла офіційний герб герцогині Сассекської, який був офіційно наданий їй королевою. На думку американки, герб є жaxливим і смішним, а також повідомила, що він нагадує “малюнок з дитсадку”.

Вона обурена тим, що, всупереч королівським традиціям, герб був наданий саме Меган, а не її батькові. І що батьки колишньої актриси ніяк не позначені на гербі. Саманта заявила, що з боку королівської сім’ї таке просто “нетактовно”.

Читайте також: Меган переїхала до королівського палацу разом зі своїм собакою, який підкорив серце самої королеви (фото)

Те, що Меган вирішила використовувати в своєму гербі “три пера, що позначають спілкування і силу слова” Саманта назвала “мeнтaльною мaстypбaцією, м’яко кажучи”.

Подібна заява образила всю королівську сім’ю, оскільки всі члени разом з королевою затвердили герб Меган.

Джерело.

You cannot copy content of this page