fbpx
Життя

Сестра повернулася з роботи дуже зла і відразу вирішила оглянути квартиру. Діти як завжди нашкодили і розкидали всі іграшки по своїй кімнаті, я навіть про це не підозрювала. А вона вирішила відірватися на мені

У мене у єдиної в родині з трьох сестер немає дітей. Чи то це пов’язано з тим, що я поки молода, або ж просто дружу з головою і без грошей в кишені не намагаюся дати комусь нове життя. Я вважаю, що людина повинна спершу сама на ноги встати, а потім піднімати когось іншого.

Є у мене старша сестра, у якої двоє дітей – дівчинка 12 років і хлопчик – п’яти. Шкідливі неймовірно! Саме з цієї причини з ними справляюся тільки я. Грошей у сестри на няньку немає, тому я змушена в свої вихідні допомагати їй з дітьми, бо вона працює кухарем в кафе. Раніше я не помічала за сестрою якісь закиди в свій бік, проте, і з дітьми сиділа я рідше.

У неї такий період перед Новим роком був, коли народу все більше і більше, і їх змушують працювати без вихідних. Але суть в іншому. Буквально позавчора сестра повернулася з роботи дуже зла і відразу вирішила оглянути квартиру. Діти як завжди нашкодили і розкидали всі іграшки по своїй кімнаті, я навіть про це не підозрювала (вони зробили це під час приходу матері). Як тільки сестра помітила безлад, вона тут же почервоніла і вирішила зігнати на мені все зло: – Віро, чому у моїх дітей в кімнаті безлад, чого не прибрала?

– Ну по-перше вони не маленькі вже, по-друге це сталося щойно і я нічого не бачила! – Відповіла я сестрі.

– Ну ти ж розумієш, що я не можу все робити по дому через роботу, я ж втомлююся .. – виправдовується сестра.

Мені в якийсь момент стало її навіть шкода, однак дуже хотілося нагадати, що я не якась там прибиральниця, а просто рідна сестра. Подивимося що буде далі. Сподіваюся все устаканиться.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page