fbpx

Шановні друзі та родичі, не будьте такими нав’язливими і дозвольте молодій сім’ї приймати рішення самим! Навіть якщо на ваш навчений життям погляд ці рішення в корені неправильні

Я прекрасно розумію людей, які не люблять пишні весілля і вважають що краще провести цей день у колі найближчих родичів і друзів, а то і зовсім наодинці із коханою людиною.

Самій іноді не зрозуміло, навіщо люди вкладають стільки грошей в таке пишне, але не завжди виправдане весілля, для малознайомих родичів, з якими навряд чи ще коли-небудь доведеться хоч словом перекинутися. Але це моя думка, із якою зі своїми порадами я ні до кого не лізу, не висловлюю свою думку публічно і не критикую чужі рішення.

Хочеться людям саме такого свята, вони готові за це платити і готові все це організовувати – це їх особиста справа. Моя справа прийти і привітати, або ж не прийти.

Але я абсолютно не розумію, чому майже всі подруги вважають за свій обов’язок роздавати свої непрохані поради мені особисто. Як тільки я проговорилася, що збираюся організувати маленьке, але дороге і затишне весілля, про яке з дитинства мріяла.

Відразу посипалися … ні, не гроші і подарунки, а критика і «слушні практичні поради». Мовляв, не окупиться, потрібно зібрати побільше родичів (авось подарують чогось корисного), а ресторан вибрати подешевше, по можливості, пошукавши через знайомих і випросивши знижку.

Відразу ж посипалися візитки з рекомендаціями «класний тамада з весілля двоюрідної сестри», «флористка, з якою я в школі вчилася» і «мій племінник-фотограф». Довелося мило посміхатися, ввічливо відмовлятися або ж обіцяти «обов’язково передзвонити» (в залежності від ситуації і уразливості добровільного помічника).

Мої спроби пояснити свою точку зору розбивалися вщент про нерозуміння, точніше, про небажання розуміти. Як пояснити, що я завжди мріяла саме про таку весільню сукню, і ні про яку іншу, в не залежності від того, що там зараз модно і в ніж торік виходила заміж однокласниця?

Я хочу відсвяткувати зміну свого соціального статусу саме в цьому ресторані, мені подобається саме таке оформлення весільного залу і ніяке інше. На щастя, я сама на все це заробила, і можу собі дозволити, не випрошуючи гроші у батьків і не звертаючись до банківських кредитів, як робили багато хто з пропонованих  порадників.

Мого нареченого теж все влаштовує, ми давно це питання обговорили з ним, а інша думка в даному випадку для мене не має значення.

Шановні друзі та родичі, та не будьте такими нав’язливими і дозвольте молодій сім’ї приймати рішення самим! Навіть якщо на ваш навчений життям погляд ці рішення в корені неправильні. Дякую!

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page