Щасливі імена для хлопчиків, які принесуть успіх у 2020 році та стануть оберегом малюку

Будь-якому батькові хочеться, щоб його дитина була максимально щасливою і успішною. Багато в чому це визначається ім’ям людини. Поради експертів допоможуть вам правильно вибрати ім’я для сина в 2020 році.

Це буде рік Сталевого Щура. Якщо вірити східному календарю, це сприятливий час для будь-яких глобальних змін в житті людей. Це стосується весілля, зміни роботи, народження дитини. Сам Всесвіт хоче, щоб в цей час на світ з’являлося більше малюків. Джерело

Імена, які символізують любов

Це буде рік любові і сім’ї, тому можна назвати сина іменем, яке асоціюється з любов’ю. Перше ім’я, про яке варто згадати, – Валентин. Назвати сина на честь католицького святого, який є покровителем закоханих, хороший вибір.

Дуже гарне ім’я для новонародженого хлопчика – Роман. Звичайно, його сенс далекий від любові, тому що воно означає «римський», зате в нашій мові це слово асоціюється з успіхом в любові і відносинах.

Імена удачі

2020 рік Щура – час розквіту фортуни. Дитина, народжена в такий час, повинен бути переможцем, тому хорошим вибором стане ім’я Віктор. Воно так і перекладається – «переможець».

Микита і Микола в перекладі з грецької теж означають «переможець». Це прекрасний вибір для батьків, які хочуть, щоб їх син виріс щасливим. Дуже вдалими іменами вважаються також Володимир і Василь. Перше, як багато хто знає, означає «володіє світом», а друге за змістом близьке до слів «цар» або «правитель».

Яскраві імена, які дарують успіх

Щур – символ спілкування, зближення людей. В такий час людям потрібна харизма. Одним з найяскравіших і сприятливих імен вважається Герман, бо його переводять як «істинний», тобто така дитина не буде брехати і прикидатися. Він стане прикладом для багатьох.

Читайте також: Астрологи назвали кращих коxaнців за знаком Зодіаку

Хорошим ім’ям буде Інокентій. Воно означає «простий», «спокійний». Така дитина стане дуже яскравим, добрим, чуйним, тому що енергетика цього імені добре поєднується з енергетикою року Щура.

Відмінно гармонує з особливостями цього року ім’я Гліб, яке в перекладі означає «добрий», «ласкавий». Це ім’я принесе дитині успіх і щастя.