Щасливі імена, які принесуть своїм власникам успіх і добробут у 2019 році

У рік Свині особливо пощастить сімейним, домашнім людям, які щиро цінують комфорт і затишок власного будинку. А кому пощастить більше за інших?

Кому в 2019 році пощастить по-справжньому? Давай звернемося до магії імен, щоб дізнатися щасливчиків. Джерело.

Щасливі жіночі імена в 2019 році

Аліна. Можна, нарешті, розслабитися і зменшити оберти. На тебе чекає спокійний, розмірений і дуже радісний рік на всіх «фронтах»: в сім’ї, на роботі, в справах амурних і екзистенціальних. З’явиться вільний час, який можна присвятити улюбленому хобі, благодійності і просто відпочинку (давно забутий стан, чи не так?).

Тетяна. Упертість – основна риса цього імені – як не можна буде до речі в 2019 році. Твій натиск і впевненість у власних силах зроблять наступний рік яскравим і незабутнім, дуже активним і багатим на позитивні емоції і нові зустрічі.

Єлизавета. Рік принесе мир в душі і спокій в будинку. Ти, нарешті, «видихаєшся» і отримаєш необхідний перепочинок. Робота йтиме на лад, діти будуть слухняними, здоров’я не підведе. Вдасться зробити запаси, що не може не радувати, адже тобі так важлива стабільність і відчуття міцного тилу.

Галина. Рік пройде під знаком романтизму, яким будуть пронизані всі сфери, від роботи до навчання, і, звичайно, сім’ї. Ти будеш в центрі уваги всюди, де б не з’явилася. Це трохи втомлює, але ти впораєшся!

Щасливі імена для чоловіків в 2019 році

Андрій. Ще одне ім’я, яке буде в центрі будь-якої компанії. В цьому році здатність Андріїв знаходити спільну мову з ким завгодно закладе фундамент достатку і стабільності на роки вперед. Причому не важливо, в якому віці, – це виявиться доречним і для дитячого саду і для пенсіонерів.

Читайте також: Дві найсильніші мамині молитви – за доньку і сина

Артем. В цьому році доведеться багато працювати (де ж тут щастя?!). Але робота буде приносити справжнє задоволення і безліч корисних знайомств. Ідеальний рік для того, щоб знайти свій шлях у житті і зробити остаточний вибір на користь улюбленої справи.

Вадим. Прямолінійність – основна риса характеру Вадима, в 2019 році буде згладжена, тому цей рік точно можна назвати щасливим. Здоров’я буде міцним, а люди оточувати – тільки приємні. Тому можна розслабитися і не продумувати все на 10 кроків вперед.