fbpx

Щастя і успіх приходять до тих, хто вимовляє правильні слова. Позитивні і добрі слова підвищують енергетику, приносять удачу і роблять людей щасливішими. Ось 6 з них

Негативні слова ставлять блоки і бар’єри на нашу свідомість, не даючи розвиватися і ставати кращими. Позитивні слова, наведені нижче, навпаки, допомагають робити життя набагато кращим.

«Удача»

Саме слово «удача» дуже добре впливає на енергетику і підвищує позитивні вібрації. Намагайтеся частіше говорити «мені щастить», «я щаслива», «я відчув удачу» і так далі. Бажайте людям удачі – це теж гарна підмога для досягнення щастя в майбутньому. Намагайтеся якомога рідше говорити такі слова, як «невдаха», «невдача».

“Дякую”

Сприятлива енергетика і в цілому добро побудовані на подяці. Говоріть частіше «дякую», «вдячна». Так ви будете зберігати енергетичний баланс, адже якщо нам щось дають, потрібно дати щось натомість. Подяка дорого коштує, якщо вона йде від чистого серця. Такі слова принесуть вам щастя і подарують успіх в будь-якій сфері життя.

“Кохаю”

Намагайтеся говорити це слово частіше, причому це стосується не тільки зізнань у почуттях до близької людини. Говоріть «я люблю свою роботу», «люблю робити» щось, «улюблений» фільм і так далі. Несіть любов в цей світ, і тоді він дасть вам її натомість.

«Щастя»

Якщо людина говорить «я щаслива», то так і буде. Це слово, що володіє найпотужнішою енергією. Експерти в галузі біоенергетики впевнені в тому, що якщо вам щось потрібно, про це варто частіше розмовляти. Щасливі люди часто повторюють слово «щастя» в своєму повсякденному житті. Навіть якщо ви просто почнете підходити до дзеркала раз в день і говорити собі «я щаслива людина», то так і буде.

«Успіх»

За тією ж схемою, що і «щастя», працює слово «успіх». Говоріть частіше це слово. Воно дуже благотворно впливає на енергетику людини, допомагає набувати впевненості в собі. Обговорюйте чужий успіх з близькими людьми, слухайте тих, хто любить говорити на цю тему.

«Здоров’я»

Якщо ви часто втомлюєтеся або у вас якісь проблеми, краще частіше вимовляти дане слово. Успішна і щаслива людина може бути небагатою, але здоровою. Найбагатша, але хвора щасливий бути не може. Саме тому варто піклуватися про своє щастя і за допомогою слова «здоров’я». Говоріть частіше «я здорова», «я здоровий», «моє здоров’я в нормі».

You cannot copy content of this page