fbpx

Ще моя бабуся розповідала мені про цей спосіб! Я тоді сміялася, а даремно. За допомогою звичайної шпильки можна залучити гроші, удачу і любов!

Про це багато років по тому мені розповіла моя співробітниця, коли я помітила шпильку у неї на внутрішній стороні блузки.

Співробітниця була дуже успішною і я вирішила і сама спробувати заради цікавості. Нічого особливого я від звичайної шпильки не очікувала. Але тим не менше, випадковість це чи скоріше ні, але саме з того моменту у мене дуже сильно збільшився прибуток.

Звичайно, можна в це не вірити, але спробувати точно варто! Як показав мій досвід – працює незалежно від того, чи вірите ви чи ні. Джерело.

У гонитві за добробутом ми часто забуваємо про древніх, але дієвих методах, які здатні наблизити бажане.

Шпилька – універсальний предмет, що знаходиться в будинку у кожної господині.

З її допомогою можна убезпечити себе і свій будинок від негативної енергії, захиститися від пристріту і псування. Змови і ритуали на шпильку допоможуть залучити в життя удачу і благополуччя.

Залучення удачі

Опівночі візьміть найменшу шпильку і знайдіть відокремлене місце.

Покладіть її на чисту серветку і запаліть свічку. Проговоріть слова:

«Маленька шпилька – велике щастя. Заговорюю гострий кінець на удачу, тупий – на позбавлення від проблем. Шпильку з собою ношу, нікому не кажу. Залучаю в життя благополуччя».

Капніть на неї воском кілька разів і залиште до ранку. Потім приберіть віск, а шпильку приколіть в непомітному місці на одяг.

Залучаємо достаток грошей

Вам знадобляться несправжні паперові гроші, роздруковані або придбані в магазині сувенірів. Візьміть шпильку золотого кольору, покладіть її в святу воду на кілька хвилин, а потім проколіть нею максимально можливу кількість купюр. Важливо, щоб шпилька застібнулася. Проговоріть слова:

«Булавка гостра та спритна, грошики знайшла, собі прибрала. Міцно в них вчепилася, до мене з прибутком повернулася».

Цей амулет, що притягує достаток грошей, необхідно покласти поруч зі справжніми купюрами, щоб енергетика грошей повідомлялася талісману.

Його можна носити з собою або покласти в місце, де ви зберігаєте свої заощадження.

Залучення любові

З червоної тканини виріжте два сердечка і напишіть на них свої ініціали і вашого коханого.

Якщо такого немає, просто позначте серце передбачуваного партнера, написавши «наречений».

Запаліть червону свічку і поставте її на свої сердечка.

Розкритою шпилькою поводіть над полум’ям свічки, промовляючи:

«Вогонь розгорається яскравий, як літня пора, жаркий. Вселяє в серця любов щиру, почуття чисті. Шпилькою скріплюю, швидкої зустрічі бажаю. Прокинеться симпатія нерозривні, довжиною в життя любов взаємна».

Читайте також: Чому ніколи не можна виносити сміття ввечері

Скріпіть сердечка неостиглою шпилькою і покладіть на ніч під подушку.

Якщо вам присниться добрий сон, очікуйте швидкої зустрічі з коханим.

Якщо сновидіння сумбурні, повторіть ритyaл через три дні.

Залучати в життя благополуччя можна і за допомогою інших ритyaлів, однак пам’ятайте, що користь і заздрість – не найкращі супутники мaгiї.

Ні в якому разі не можна просити благополуччя, зав’язаного на бoлі і стpaждання інших людей, інакше закон бумеранга може сторицею повернути вам емоції сторонніх.

You cannot copy content of this page