fbpx

Ще сильніше болить, коли мова йде про дітей. Фото маленької Віри з написом на спині сколихнуло увесь світ

24 лютого світ українців перевернувся з ніг на голову. У момент, коли росія напала на Україну, ми усвідомили, що наше життя не буде колишнім. Тепер в ньому є місце тваринному страху, боязні за своїх дітей і ненависті… ненависті до тих, хто прийшов на нашу землю нищити людей.

Російські окупанти не тільки знищують нашу інфраструктуру, наносять авіаудари по школах, садочках, лікарнях, пологових будинках і житлових комплексах, а й по-звірячому нищать мирних жителів. Серед якого є і діти.

Пам’ятаєте історію про хлопчика, який сам перейшов кордон і не міг стримувати сльози від страху і болю розлуки з батьками? А пам’ятаєте про 10-річних дівчаток з Бучі, яких знайшли “визволення” окупантами? А пам’ятаєте, як ці “визволителі” позбавили чоловіка на очах дружини і дитини, а потім ґва-лтували жінку? Ця війна не щадить нікого.

Ще сильніше болить, коли мова йде про дітей… ні в чому не винних. Батьки, щоб хоч якось убезпечити своїх малюків, вже дійшли до того, що залишають на їх спинах написи з ім’ям, прізвищем, датою народження і номерами телефонів. Ніколи не знаєш, що може трапитися завтра.

Цим щемливим фото поділилася українська журналістка Олеся Бацман.

“Розумієте, чому на маленькій спині цієї маленької дівчинки написи кульковою ручкою? Тому що 21 століття. Тому що росія напала на Україну. Тому що російські фашисти на очах у всього світу знущаються з українських жінок, дітей і людей похилого віку. Саме тому українська мама написала на спині своєї крихітки її ім’я та телефони. Цю маму можуть можуть позбавити життя в будь-який момент”, – підписала фото Бацман.

Не менш емоційно на фото дівчинки відреагувала ведуча “Світського життя” Катя Осадча.

“Жахи війни… Ми майже не плачемо, ми не маємо права показувати дітям, що щось не так, але вони всі розуміють, по-своєму, але розуміють… Я читаю розповіді дітей про війну і плачу потайки, щоб сини не бачили. На фото дівчинка Віра, мама Віри написала на її спині контакти та ім’я, на випадок, якщо мама не виживе. Боже, як нам пережити все це”, – сказала Осадча.

You cannot copy content of this page