fbpx

Що бажано зробити в так званий “осoбливий тиждень” з 14 по 22 грудня щоб Новий рік приніс у дім щастя та везіння

Новорічний настрій вже панує навколо! Чудове час, коли ми, нехай навіть дорослі батьки сімейства, стаємо трішечки дітьми і починаємо вірити в диво.

Загадуємо найпотаємніші бажання і чекаємо, що, як тільки проб’є 12 годин і настане новий рік, почнеться абсолютно новий період в нашому житті. У ньому не буде місця образам, тривог і іншим «якорів», які не дають нам відчути крила за спиною. Пише kolobok

Все вірно! У новорічну північ запускається новий життєвий цикл – нові бажання, цілі, мрії. Але їм не судилося збутися, якщо ви не згадаєте вже сьогодні про одну дуже важливу річ.

Порада перша

Щоб впустити в свій світ щось потрібне, слід відпустити і попрощатися зі старим. І сказати старому «прощай» потрібно грамотно і вчасно! І вам пощастило, тому що 14 грудня починається останній період, коли можна починати викидати старі речі, який триватиме до 22 грудня.

Порада друга

Зрозуміти, чому так важливо звільнитися від старого бажано саме в цей період. Для довідки: це перша чверть буде в знаку Близнюків, який керує нашим спілкуванням, зв’язками, обміном подарунками та надбаннями, візитами в гості, прийомами гостей, зустрічами з малознайомими людьми . За рік ми стикаємося з величезною кількістю людей – тобто несемо на собі шматочок чужої -то енергії.

Уявляєте, скільки енергетичного сміття у нас накопичується? Сила-силенна! А нaйнебезпечніше, що це сміття потихеньку «крaде» вашу енергію – ваші сили, вашу удачу. Висновок простий: все зайве – геть з дому! Залишилося розібратися, що ж входить в поняття «зайве»?

Читайте також: Надихаючі цитати для жінок, які стануть музою для кожної з нас

Порада третя

«Зайве» піднесеться купкою, коли ви приступите до етапу ревізії і вибору 9 (!) Речей на викид. Входити в “дев’ятку” можуть:

старі подарунки, які вам не сподобалися і не викликали радості в момент дарування;

речі, які ви купили без настрою, і тепер вони не приносять вам радості;

речі, предмети, які були давно забуті вашими друзями або випадковими людьми;

дрібні речі, які ви давним-давно взяли в борг, але до сих пір не знайшли часу повернути;

старі/неприємного змісту листи і смс у вашому телефоні або іншому гаджеті;

речі, які були подаровані людьми, приміряючи на себе образ жepтви.

Винести ці речі з дому не означає викинути на смітник. Хороші речі ви можете подарувати, роздати або повернути з чистим серцем, з позитивом.

Як тільки ви це зробите, відчуєте, як вам стане легше дихати і зустрічати нове щастя!

You cannot copy content of this page