– Що, і справді не готуєш нічого? – запитують колеги. – Він приходить з роботи – і сам стає до плити? Реально? – Ну так! – знизує плечима Аліна. – Я й не вмію готувати, ніколи в житті цього не робила. Максимум – можу сосиску зварити. Але сосиски ми не їмо

26-річна Аліна – дівчина рідкісної краси. Ось уже два роки вона заміжня, чоловікові вірна, і він буквально носить її на руках, виконуючи всі забаганки і бажання молодої дружини, які, треба сказати, сипляться на його голову як з рогу достатку. Заробляє, робить все по дому і ніколи не пред’являє претензій, не приведи Господи. На претензії в цій парі право має тільки Аліна.

Красуня палець об палець нічого не робить вдома, не готує, не прибирає, не прасує чоловікові сорочки. Працює вона теж чисто для власного задоволення – точніше, не працює, а ходить в офіс, як вона сама пояснює всім, «не заради грошей, а для тонусу і спілкування».

Такий спосіб життя у багатьох колег-жіночок просто не вкладається в голові: – Що, і справді не готуєш нічого? – запитують вони. – Він приходить з роботи – і сам стає до плити? Реально?

– Ну так! – знизує плечима Аліна. – Я й не вмію готувати, ніколи в житті цього не робила. Максимум – можу сосиску зварити. Але сосиски ми не їмо. Тому так, чоловік або сам до плити стає, він добре готує. Ну або їдемо кудись вечеряти. Прибирає домробітниця, вона ж прасує і пере. Або чоловік прасує собі сам. Ну не я ж буду це робити, правда? Він і мої речі прасує, а що такого?

– Бідний мужик! – зітхають тітки. – І заробляє, і готує, і сорочки собі прасує, і речі дружині пере мабуть … А ти-то йому на що тоді?

Аліна у відповідь гмикає так, що всім стає зрозуміло, чим вона приворожила свого казкового чоловіка.

– Ех, дівчата, шкода вас, якщо не розумієте.

Шлюб будується зовсім не на чистих сорочках, впевнена Аліна, а на фізіології. Якщо в цій сфері у жінки і чоловіки все в порядку – все буде прекрасно. З будь-якими іншими недоліками чоловік змириться. А чим ще записні такі дівчата тримають біля себе прекрасних хлопців? Ось цим ось самим, сумніватися ні в чому.

Аліна в цій справі – віртуоз, тому шлюбу її ніщо не загрожує, впевнена вона. Поводити вона себе може як хоче. Чоловік її щільно сидить «на гачку», і нікуди не дінеться без її на те волі. Проте колеги Ангеліни люблять пообговорювати ситуацію за її спиною. Позлопихать, не без цього.

– Кине він її, ось побачите! Зараз награється в ці ігри і захоче сім’ї. Такої, знаєте, справжньої, з дітьми, з затишком, з пирогами по неділях. Щоб дружина дбала, сорочки прасувала і пакувала в судочки на обід парові котлетки.

Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, так в народі кажуть. Інше все – тимчасове. Рано чи пізно будь-якій людині цього захочеться – турботи, міцного тилу. Інакше і бути не може! Ну як це – жінка не вміє готувати і не хоче вчитися? Що це за родина взагалі?

А ви як вважаєте, як надійніше торувати шлях до серця чоловіка – по-старому, через шлунок, чи все-таки по-іншому?

Фото ілюстративне з вільних джерел