fbpx
Здоров'я і краса,  Поради

Що краще обрати на літо – дезодорант чи антиперспірант?

Сама в спеку у багатьох виникає питання: а що краще вибрати дезодорант чи антиперспірант? Все залежить виключно від ваших потреб та індивідуальних особливостей.

Для початку розберемося, що таке дезодорант і кому він підходить.

Цей засіб досить добре нейтралізує запах поту, придyшyючи діяльність бактерій за рахунок спеціальних антибактеріальних інгредієнтів. Дезодорант не справляється з підвищеним потовиділенням. Тому, якщо у вас проблема саме в запаху, тоді вибирайте на літо дезодорант.

А ось антиперспірант забезпечує захист від поту завдяки солям алюмінію. Алюміній нам потрібен для того, щоб частково блокувати саме потовиділення. До речі, багато хто впевнені, що солі алюмінію і цинку в складі антиперспірантів негативно впливають на організм. Але фахівці кажуть, що якщо раз на день використовувати цей антиперспірант, жодної шкоди організму не завдасть. А ось якщо постійно блокувати протягом дня роботу потових залоз, тоді можна завдати шкоди організму.

Читайте також: Олія, яка лікує псopiаз, гpибoк, пpoстуду, пpищі і ще сотню нeдyг

Але який формат вибрати:
спрей, роликовий або стік? Вибирайте формат антиперспіранта або дезодоранту, виходячи з своїх відчуттів. Формат впливає на спосіб і відчуття в процесі його нанесення, але не на принцип дії. Фахівці рекомендують все-таки звернути увагу саме на спрей, так як кулькові, кремоподібні і в стіках постійно контактують з шкірою і накопичують бактерії. Тим більше антиперспіранти та дезодоранти у вигляді спрею не містять консервантів, що позитивно впливає на шкіру.

Джерело.

You cannot copy content of this page