Що має зробити кожна жінка в день Преображення Господнього 19 серпня, щоб отримати Божу милість і заступництво на весь рік

19 серпня в православ’ї відзначається свято Преображення Господнього . Одночасно цей день є і Яблучним Спасом. Таким чином в цьому святі сконцентрувалися важливі православні та народні традиції, які прекрасно доповнюють ода одну.

Що можна робити в Яблучний Спас

У цей день кожному, а особливо жінкам, дуже важливо відвідати церкву і освятити зібрані яблука. Можна причаститися і сповідатися. Освячення яблук та інших фруктів за традицією проходить відразу після ранкової літургії.

Спілкування з близькими – це найважливіша частина дня. Намагайтеся бути ближче до родичів і всіх, кого цінуєте. Здійснюйте добрі вчинки і даруєте оточуючим теплоту і любов.

19 серпня можна і навіть потрібно допомагати близьким людям. Особливо важливо робити це в тому випадку, якщо про це хтось вас просить.

Ще в це велике свято корисно дарувати одне одному подарунки. Не пропустіть можливості порадувати своїх близьких, особливо дітей.

Чого не варто робити 19 серпня

В цей день в народі завжди було прийнято робити пироги і накривати на стіл, проте в християнських православних традиціях цей час відноситься до Успенського посту. У цей день не варто надмірно багато веселитися і влаштовувати бурхливі застілля. Їжа повинна відповідати правилам посту.

Церква в цей день забороняє займатися важкою роботою по дому і в полі. Бажано присвятити себе спілкуванню, духовному розвитку, читання молитов. При бажанні можна зайнятися збором врожаю.

У цей день краще не критикувати інших людей і не шукати в них вади. Краще сфокусуватися на своїх недоліках і боротьбі з ними. Прислухайтеся до внутрішнього голосу і не втрачайте можливості навчитися чомусь новому.

Не можна в цей день лаятися, сперечатися і лихословити. Потрібно навчитися прощати людей за їх помилки, які вони допускають час від часу. Потрібно пам’ятати, що це властиво кожному з нас.