Що має зробити кожна жінка в День святої Тетяни 25 січня, щоб отримати благословіння і щастя на весь рік

За досить велику історію свята, День Тетяни має чималу кількість традицій і повір’їв, які говорять, як треба провести цей день. Тому варто знати, що потрібно обов’язково зробити в День Тетяни. Джерело

Що потрібно зробити в День Тетяни

У першу чергу потрібно розповісти про студентів, адже, незважаючи на те, що міжнародне їх свято відзначають 17 листопада, Тетяна вважається їх покровителькою.

Тому 25 січня молоді люди зазвичай не тільки дуже весело і шумно святкували, але й ходили в церкву, щоб поставити свічки за успіхи у навчанні та на майбутній роботі. Віруючі люди кажуть, що свята Тетяна дуже прихильно ставиться до прохань тих, хто добре вчиться і незабаром буде складати іспити.

Так само, не можна забувати, що в День святої Тетяни потрібно вітати всіх дівчат з такими іменами. Адже для них це майже другий день народження. Деякі в цей день вибирають подарунки, деякі просто вітають, адже головне – це проявити увагу.

До речі, було цікаве повір’я в День святої Тетяни, що можна приманити нареченого. Для цього достатньо було розстелити біля порога спеціальний половічок, зшитий руками дівчини. І якщо хлопець у цей день повитирає ноги об нього, той буде в будинку дівчини частим гостем.

Читайте також: Молитва для тих, хто потребує термінової допомоги: її читають в Тетянин день, 25 січня

В цей день пекли хлібину у вигляді сонця, закликаючи сонце скоріше повернутися і наблизити весну. Було прийнято у цей день з’їдати таку хлібину всією родиною.

Звичайно, як і в будь-яке подібний народне свято, в День Тетяни раніше було прийнято ворожити. Дівчата сподівалися дізнатися свою долю, майбутнє і судженого. Ось тільки церква до цього дуже погано ставилася, адже це язичницькі традиції. Але ж у нас свобода віросповідання.

Фото з вільних джерел