fbpx

Що може розповісти про жінку її улюблений колір помади: ми вас здивуємо

Багато повсякденних речей, які ми використовуємо, можуть розповісти про нас більше, ніж психологічні тести всі разом узяті. Футболка, зачіска, колір помади визначають наш характер, а часто і нашу долю. Що про вас розповість помада або блиск на губах? Ви здивуєтеся!

Помаду ми вибираємо, виходячи не стільки від кольору одягу або важливості заходу, скільки від нашого внутрішнього світовідчуття. І цим все сказано.

Червона помада
Всі відтінки червоного вибирають яскраві і сміливі дівчата. Адже таку помаду складно не помітити на губах. Якщо ви обожнюєте червоні відтінки на губах, ви любите бути в центрі уваги, не боїтеся зайвих поглядів і пліток, і аж ніяк не проти дрібного флірту.

Нюдові кольори
Це все відтінки бежевого. Ледь помітні кольору вибирають дівчата спокійні. Їм не потрібно нічого доводити, тому вони не женуться за славою. Вони знають, чого варті і вміло використовують всі своїм недоліки і переваги.

Читайте також: “Алісо, ця чудова жінка – моя мама. Якщо ти надумаєш наставити мені роги, вона з радістю тобі допоможе”: Наpoдила дітей від коханця, а винна свекруха в цьому

Ніжно рожеві відтінки
Вибирають дівчата романтичні і злегка інфантильні. Рожева помада говорить про свою власницю, що вона – однолюб і буде хорошою дружиною. Вона вміє розкрити жіночність і користується цим у стосунках з чоловіком.

Яскраві кольори
Яскраві відтінки губної помади свідчать про неординарність своєї власниці. Вона знає толк в ефектному появі. Такі дівчата люблять себе, часом егоїстичні, але завжди фантастичні. Їх можна назвати «просто Космосом».

Темні кольори
Майже чорна, темно-коричнева помада, бордова, вишнева кажуть, що перед вами стоїть справжня жінка-вамп. Вона загадка. Часом для себе самої ж. При цьому така дівчина часто творча і нестандартна.

Джерело.

You cannot copy content of this page