fbpx

“Алісо, ця чудова жінка – моя мама. Якщо ти надумаєш наставити мені роги, вона з радістю тобі допоможе”: Наpoдила дітей від коханця, а винна свекруха в цьому

Нещодавно зовсім випадково дізналася, що дружина синові зраджує. Побачила, як вона з чоловіком виходила з ресторану. А до того, як сіли в таксі, вони обнімалися і цілувалися.

У нас з Настею, моєю невісткою, були досить рівні стосунки. Як тільки вона вийшла заміж за мого сина, ми з нею сіли і поговорили, як дві розумні жінки, обговоривши межі дозволеного.

У підсумку — за шість років її шлюбу з моїм сином, у нас з нею не було жодної сварки. Але і подругами нас назвати не можна: гранична ввічливість, взаємоповага думки протилежної сторони і абсолютне невтручання в справи одна одної.

І все б нічого: гуляє, та й нехай гуляє — син сам її таку вибрав. Ось тільки у чоловіка, з яким обжимається невістка, родима пляма на обличчі. Така ж, як і у моєї внучки.

Я вирішила прямо поговорити з Настею. Варіантів могло бути безліч: родима пляма — дурний збіг; а може син знав, що ростить чужу дитину, але мені не сказали з цілком зрозумілих причин; може вони взагалі усиновили дівчинку, а тут з’явився її біологічний батько і закохався в прийомну матір своєї дочки. Намагаючись не думати про погане, я покликала Настю в гості.

— Настя, я бачила тебе з чоловіком. Твоя дочка дуже на нього схожа. Мій син знає? — вирішила я не тягнути гуму, а прямо запитати.

Настя розплакалася. Благала нічого не говорити її чоловікові, каялася, що помилилася. Вона пообіцяла що піде від коханця і наpoдить моєму синові його дитину.

Неприємно здивована відвертістю невістки, я пообіцяла мовчати. Як дивитися синові в очі — я не знала. Він кохав дружину і дочку більше життя у мене язик не повернувся зруйнувати його ілюзію щастя.

Через кілька місяців після вищеописаних подій, задоволений син зі своїм сімейством приїхав до мене в гості. Приводом для візиту послужила Настина вaгiтність.

— Четвертий місяць вже. Нутром відчуваю — син буде. Так що готуйсяи вдруге бабкою станеш!

Я посміхалася, а в голові билася думка: четвертий місяць. Адже тоді у неї був коxaнець. Хто знає, чию дитину чекає Настя? Поліпшивши хвилинку, коли син був зайнятий донькою, я тихенько запитала у Насті:

— Чия це дитина?

Вона відштовхнула мене і почала кричати:

— Так як ви смієте мене в подібному звинувачувати? Ви ще скажіть, що і дочку я нагуляла!

Син насторожено поцікавився, що трапилося.

— Свекроз гoлoвного мoозку у твоїй матері стався! Каже, дітей я на стороні нагуляла! Підемо звідси, ні на хвилину більше тут не залишуся!

Син докірливо подивився на мене:

— Не чекав від тебе такого.

Більше вони до мене не приходили. Син скинув мені фотографію новонаpoдженого внука, з такою ж плямою, як у сестри.

Коли наpoдженому хлопчикові було півроку, син прийшов до мене з речами і повідомив, що Настя від нього пішла. Настин коханець розлучився з дружиною, поманив її до себе пальчиком, Настя і побігла, забравши з собою дітей.

Мені б радіти, що син від тягаря у вигляді чужих дітей, позбувся. Та тільки я ж і залишилася в усьому винною: підставила мене наостанок невістка, розповіла синові про те, що я в курсі її гулянок була.

У квартирі, в якій я живу, чверть належить синові — від мого пoкiйного чоловіка. Моя власна дитина отpyює мені життя: з моменту розлучення він безпробудно n’є, постійно зубоcкaлить.

Кожен день тягне в будинок дівок, що мають нахабство вранці називати мене мамою. Тут одна у нього затрималася на цілий тиждень, він вирішив нас здивувати:

Читайте також: Вaгiтна коxaнка виявилася пoзaшлюбнoю донькою

— Алісо, ця чудова жінка — моя мама. Якщо ти надумаєш наставити мені роги, вона з радістю тобі допоможе.

Я намагалася пояснити синові,що у всіх бідах з його колишньою дружиною, винен він сам: він сам на ній одружився, сам її вибрав, сам сліпо не помічав її зрад. Яке право я мала рушити сім’ю сина? Може, він і не проти її гулянок був, я то звідки знала?

А може, й справді — син правий? Я повинна була відразу йому розповісти про коханця Насті? Не факт, що він повірив би мені, а не своїй дружині.

Джерело.

You cannot copy content of this page