fbpx

Що може відлякати удачу у новому році: важливі застереження

У новому році ніщо не повинно завадити вам досягти щастя. За допомогою особливих прикмет-застережень ви можете заздалегідь дізнатися, чого слід уникати, щоб не накликати на себе неприємності.

Напевно ви знаєте, що багато речей, що відбуваються в нашому житті, зовсім не випадкові. Вже зараз ми починаємо складати плани на 2018 рік і сподіваємося, що нас чекає успіх. Однак будь-яка складність може зірвати наші плани і спровокувати потік невдач. До цього необхідно підготуватися заздалегідь, інакше 2018 рік принесе багато розчарувань. Дізнайтеся, що відлякає удачу в рік Жовтого Земляного Собаки, за допомогою прикмет-застережень і будьте уважні.

Важливі прикмети-застереження на 2018 рік
Деякі прикмети попереджають нас про важливі події. Їм варто приділити особливу увагу, адже неприємностей завжди простіше уникнути, ніж потім боротися з їх наслідками.

Наряджати новорічну ялинку – одне з найулюбленіших передноворічних занять в кожній родині. Іноді іграшки розбиваються, і мало хто знає, що це не випадковість, а погана прикмета. Якщо така неприємність трапилася і з вами, значить, 2018 рік може стати для вас не найвдалішим. Якщо ви хочете уникнути негативних наслідків, позбудьтеся від зіпсованої іграшки і сподівайтеся, що невдачі все ж обійдуть вас стороною.

Безсумнівно, ви можете накрити багатий стіл з достатком частувань. Однак якщо ви побажали відзначати свято поза домом і, прийшовши до своїх близьких, побачили убогий новорічний стіл, то дана прикмета стосується і вас. Це знак того, що господарі і гості в 2018 році можуть зіткнутися з бідністю. Уникнути цього дуже просто: на наступний день покличте своїх друзів і рідних до себе додому і подайте на стіл найсмачніші новорічні страви.

У 2018 року ми прощаємося з Вогненним Півнем і зустрічаємо Жовтого Земляного Собаку. Тож не дивно, що багато прикмет будуть пов’язані саме з цією твариною. Якщо напередодні Нового року або в саме свято ви почули собаче завивання, чекайте поганих новин.

Почути виття собаки – поганий знак, але якщо перед Новим роком вас вкусила дана тварина, то це набагато гірше. По-перше, враження про свято будуть зіпсовані походами по лікарнях. По-друге, ця прикмета обіцяє розчарування і біди в 2018 році.

Якщо в Новий рік вас оточила зграя бродячих собак, то чекайте поганих чуток про себе або про своїх близьких.

Напередодні Нового року просто неможливо не вийти на вулицю і не насолодитися навколишньою атмосферою. Однак будьте акуратніше: якщо під час прогулянки ви зіткнулися з собакою, значить, скоро у вас з’явиться підступний ворог.

Вважається, що в Новий рік не тільки стіл і ваш будинок повинні бути бездоганними, але і ваш зовнішній вигляд. Якщо в новорічну ніч ви випадково забруднили або порвали свій наряд, значить, в майбутньому вас чекають фінансові труднощі.

Як би сумно це не звучало, але в сучасному світі багато людей змушені працювати в новорічну ніч. Звичайно, хтось навіть не повірить, що це поганий знак, адже таким способом можна збільшити свій дохід. Однак якщо вам довелося провести свято на робочому місці, значить, в наступному році вас чекає важка праця, а на роботі ви будете часто стикатися з неприємностями.

Незважаючи на те, що Новий рік – веселе свято, навіть в новорічну ніч можуть виникнути конфлікти. Експерти наполеглево рекомендують вам не ставати учасником сварок і не лаяти інших людей, інакше в наступному році у вас з’явиться багато ворогів.

Звичайно, азартні ігри – не найкраще заняття в свято. Однак багато компаній віддають перевагу цій розвазі. Якщо в новорічну ніч ви програли в карти, то чекайте невдач в наступному році.

До Нового року бажано віддати всі борги, а в саме свято не рекомендується позичати гроші. Якщо до вас звернулися за фінансовою допомогою, очікуйте матеріальних труднощів в 2018 році.

Новий рік – веселе свято, яке дарує нам радість. Однак часом ми сумуємо в новорічну ніч, так як деякі прекрасні моменти відбулися саме в старому році. Намагайтеся не вдаватися до смутку і женіть негативні думки геть, інакше наступний рік може виявитися менш яскравим і насиченим, ніж попередній.

Коли ми вбираємо новорічну ялинку, то докладаємо всіх зусиль, щоб вона була красивою. Іноді наші старання можуть впасти прямо в новорічну ніч, так як незграбний гість може просто впустити дерево. Таке трапляється нечасто, але якщо це сталося у вашому будинку, значить, в новому році вас можуть чекати неприємності.

Більшість людей просто обожнюють собак і заводять цих милих і відданих тварин в своєму будинку. Іноді ми не можемо вгледіти за нашими спритними вихованцями, і вони тікають. Якщо ваша собака раптово втече прямо в новорічну ніч, то вона забере з собою ваше щастя і удачу.

Коли ми займаємося приготуванням новорічних страв, то в першу чергу хочемо, щоб вони були смачними. Однак навіть хороші кулінарні здібності не завжди вберігають від того, що їжа може підгоріти або вийти несмачною. Якщо ви ненароком зіпсували частування, яке старанно готували на новорічний стіл, значить, в 2018 році ваше життя не буде солодким.

Джерело.

You cannot copy content of this page