Що можна і не можна дарувати на рік Тигра 2022: корисні рекомендації астрологів

За східним календарем 2022 буде роком Синього Водяного Тигра. Щоб рік пройшов вдало, подарунки на Новий рік потрібно вибирати так, щоб задобрити символ 2022 року.

Що подарувати на Новий рік 2022 дружині або дівчині

Найкращим подарунком для коханої будуть прикраси з коштовностями. Добрими подарунками з точки зору астрології також будуть букет, сумочка, романтична вечеря.

Що подарувати на Новий рік хлопцеві або чоловікові

Подарунок коханому на Новий рік повинен бути елегантним, щоб задовольнити Тигра. Це може бути портмоне, шкіряна сумка, запонки.

Що подарувати другу або подрузі на Новий рік

Синій Водяний Тигр  цінує дружбу, тому подарунок повинен бути щирим. Головне щоб він був обраний від душі. Порадуйте близьку людину сертифікатом в улюблений магазин, хорошою книгою або незвичайними солодощами.

Що не можна дарувати на рік Тигра 2022

Тигр – мудра, горда і вольова тварина, який любить витонченість і розкіш, тому подарунок обов’язково потрібно загорнути в красиву упаковку.  Не даруйте парфумерію, особливо якщо у неї різкий запах. Не можна дарувати дешеві подарунки, вони можуть розлютити гордий знак. Не порадують Тигра також такі подарунки, як келихи, попільничка, кальян. Тигр не любить доглядати за своєю шерстю, тому не варто дарувати гребінці. Рушники, носові хустки та посуд – такі речі  також дратують Тигра.