fbpx

Що можна і не можна робити і як ретроградність відіб’ється на кожному представнику гороскопу?

Новий рік 2023 ми зустрічаємо разом з планетою, що бунтує.

Хочеться з настанням 2023 року почати жити з чистого аркуша, припинити робити помилки і налаштуватися лише на позитивні зміни. Цей Новий рік буде не зовсім звичайним, ми зустрічаємо його разом із ретроградним Меркурієм. На цю планету люди звикли скидати відповідальність за свої провали.

По 18 січня 2023 року Меркурій рухатиметься у зворотному напрямку у сузір’ї Козерога. Це заповзятливий знак зодіаку, який не боїться зробити помилку, не вірить у надприродне і завжди розраховує лише на свої сили.

Потрібно зрозуміти, що примхлива планета відповідає лише за взаємини людей, оформлення паперів та покупки. Тому не варто на неї звалювати відповідальність за погане самопочуття чи запізнення на роботу.

У період ретроградності Меркурія не слідує:

проводити операції із фінансами;

розпочинати нові проекти;

робити великі покупки;

дозволяти маніпулювати вами та вплутуватися в конфліктні ситуації.

Але можна сконцентруватися на продовженні та завершенні старих справ, зайнятися своїм здоров’ям, відвідати лікаря чи сходити до косметолога.

Також не забудьте провести генеральне прибирання будинку та позбавтеся старих речей. Перегляньте стосунки з другою половинкою, якщо є якась недомовленість, то обов’язково проясніть її.

Будьте обережні, в період ретроградності Меркурія до багатьох може повернутися старе кохання. Перед тим як занурюватися в вир закоханості, запитайте себе, чи дійсно ви цього хочете.

Більше гуляйте, медитуйте та відпочивайте.

You cannot copy content of this page