Що можна робити і що не можна у день святкування Трійці: важливі заборони і традиції свята

2022 року святкування Триці випадає на неділю, 12 червня. Цього дня віруючі відвідують церкви, щоби бути присутніми на урочистому богослужінні. Традиційно в цей день священнослужителі одягаються в зелений одяг, а підлога встеляється скошеною травою.

У день свята не прийнято працювати та виконувати важку роботу. Повсякденні справи не заборонені, але розпочинати справи потрібно з молитовного звернення до Господа, щоб задумане здійснилося.

У день свята прийнято збирати близьких за одним столом, готувати особливі ласощі та читати молитви. Святковий обід – час, коли зміцнюються сімейні узи, а отже, запросити можна всіх родичів. Тим близьким, які не зможуть бути присутніми, необхідно зателефонувати, щоб привітати їх з Трійцею та побажати щастя.

На Трійцю не відвідують розважальних заходів, не зловживають шкідливими звичками та женуть геть сумні думки. Не можна в цей день і поганословити, бажати оточуючим бід і мислити негативно.

На Трійцю за старих часів наречені знайомилися з батьками нареченої, призначали дату весілля та зізнавались коханим у щирих почуттях. Вважається, що домовленості на Трійцю непорушні, і якщо йдеться про швидке одруження, то закоханим не загрожують біди та нещастя у шлюбі.