fbpx
Поради

Що насправді віщує втрата ключів: народні прикмети

Будь-яка втрата відразу погіршує настрій, особливо якщо безслідно зникає цінна або необхідна річ. До розряду вкрай неприємних пропаж безсумнівно відносяться ключі.

У такій ситуації про позитивні емоції говорити не доводиться. Єдине, що може хоч частково прикрасити «гіркоту втрати» – це щасливе тлумачення прикмети. А що насправді віщує втрата ключів?

Читайте також: Безумовна користь йоги для здоров’я жінки

Наші предки втрату ключів вважали хорошою прикметою, хоча багато в чому це залежало від того, хто саме їх втратив  і в який момент це сталося.

У тому випадку, якщо ви не можете знайти ключі перед дорогою, то варто відмовитися від майбутнього шляху. Не виключено, що в дорозі вас очікують неприємності або в момент вашої відсутності хтось вирішить зазіхнути на ваше майно. Якщо ж відклавши поїздку, ви втрачаєте ключі знову, то це сигнал до того, щоб відмовитися від того, щоб залишати рідний дім.

Якщо ж ключі губляться перед відповідальним заходом, то це знак вважається сприятливим. Вже давно помічено, що якщо перед важливою подією щось відбувається, то воно пройде просто відмінно. Тому, якщо перед іспитом ви раптом не можете знайти ключі від квартири, то будьте готові до хорошої оцінки.

Втратити ключі перед весільним святкуванням -однозначно до щастя. Це означає, що незабаром ви забудете про отчий дім, так як з головою будете занурені в щасливі клопоти.

Що ж стосується втрати ключів при переїзді на нове місце проживання або в нове місто, то це не до добра. Це говорить про те, що численні неприємності не дозволять вам незабаром повернутися у свій будинок.

Часта втрата ключів обіцяє швидкі зміни у вашому найближчому оточенні. Це може бути звільнення з роботи або навпаки підвищення, а можливо ви незабаром зустрінете свою другу половинку.

Джерело.

You cannot copy content of this page