fbpx

Що не можна робити ввечері сьогодні, 28 липня

У четвер, 28 липня 2022 року, православна церква вшановує пам’ять рівноапостольного князя Володимира.

Цю дату також пов’язують з днем ​​хрещення Київської Русі київським князем Володимиром, якого за старих часів називали Володимиром Червоне Сонечко, визнаючи його заслуги у зміцненні державності та запровадження християнства на Україні.

988 року Володимир охрестив води Дніпра, прочитавши над ними молитву. Потім грецьке духовенство на чолі з першим Митрополитом Київським святителем Михаїлом почало хрестити киян в річці.

Завдяки християнській вірі Київська Русь змогла об’єднати землі, дати поштовх до розвитку культури, архітектури, писемності. Також почали відкриватися школи, де могли навчатися писати та читати як діти так і дорослі.

Що забороняється робити в цей святковий день

Жінкам не можна багато працювати, особливо по дому та господарству. Потрібно відкласти прання, прибирання, та інше до наступного дня.

Чоловікам не можна ледарювати. Бажано взяти на себе не лише свої основні обов’язки, але також допомогти своїм жінкам у тій чи іншій справі, звільнивши їх від роботи.

Не можна збирати врожай із городу на продаж, можна тільки для себе та своєї родини.

Не можна скаржитися на свою долю, проблеми та біди стороннім людям — можуть наврочити, ситуація стане ще важчою.

Не варто починати щось нове – результат виявиться незадовільним.

Не можна лаятися з начальством або людьми, які вищі за вас за службовим становищем — може привести до проблем у роботі та доходах.

Не можна робити великі та спонтанні покупки.

Не можна відмовлятися від пропозицій спільної роботи та співробітництва. Вони можуть таїти у собі велику удачу, навіть якщо спочатку здаються не зовсім вигідними.

You cannot copy content of this page