fbpx

Що не варто дарувати на Новий 2018 рік дітям, жінкам та чоловікам

Багато представниць слабкої статі люблять намиста, але в 2018 році цей подарунок може принести невдачу. Справа в тому, що подібні аксесуари нагадують нашийники, які не до вподоби собакам

На Новий рік приємно не тільки отримувати, але й дарувати подарунки. При їх виборі слід враховувати характер нової покровительки – Жовтої Земляної Собаки, а також її переваги. За матеріалами nastroy.net

Прекрасна традиція дарувати подарунки на Новий рік існує з давніх часів. Напередодні свята вітрини магазинів рясніють розмаїттям оригінальних речей, які можна піднести своїм близьким як знак уваги.

Покровителькою наступного року стане Жовта Земляна Собака. Навіть незважаючи на дружелюбність і невибагливість цієї тварини, необхідно уважно підійти до вибору подарунка.

Що не варто дарувати дітям на Новий рік 2018
Як правило, дітям приємний будь-який знак батьківської уваги. Незважаючи на це, дарувати дитині надмірно дорогий одяг або взуття буде недоречно. Вони просто не зможуть по достоїнству оцінити ваш подарунок, і особливої ​​радості він їм не принесе.

Що не можна дарувати жінкам
Багато представниць слабкої статі люблять намисто, але в 2018 році цей подарунок може принести невдачу. Справа в тому, що подібні аксесуари нагадують нашийники, які не до вподоби собакам. Якщо ви хочете порадувати жінку прикрасою, що не розсердивши нову покровительку, нехай це будуть кільця, браслети або сережки.

Перли вважаються одним з найдорожчих дорогоцінних каменів. Приносити його в дар знайомим жінкам і подругам недоречно. Такий презент буде доречним, якщо ви хочете подарувати його коханій дружині чи мамі.

Читайте також:Що бажано зробити в так званий “осoбливий тиждень” з 14 по 22 грудня щоб Новий рік приніс у дім щастя та везіння

Незважаючи на те, що жінки люблять парфуми, в 2018 році дарувати його не варто. У собак досить чутливий нюх, і більшість запахів їх дратують. Такий подарунок розсердить Господиню, і тоді наступний рік не стане для вас успішним.

Багато хто вважає, що косметичні засоби – хороший і корисний подарунок для жінки. З цим навряд чи хтось сперечатиметься, але навіть тут є певні нюанси. Необхідно враховувати колірну гамму. Багато хто любить яскравий макіяж і вважають за краще яскраві відтінки помад і тіней. Юні дівчата, навпаки, найчастіше віддають перевагу менш помітні і більш природні тони, але частіше за все це залежить від смаку. Тому такий подарунок порадує жінку тільки в тому випадку, якщо ви добре знаєте її переваги і зможете зробити правильний вибір. Не рекомендується дарувати креми і засоби гігієни – деяких представниць прекрасної статі це може образити.

Намагайтеся дарувати кухонне приладдя тільки тим жінкам, які захоплені кулінарією і люблять балувати свою родину новими стравами. В іншому випадку цей подарунок буде типовим і неоригінальним. З цієї ж причини небажано дарувати посуд та інші предмети домашнього побуту.

Якщо ви вибираєте подарунок для жінки-колеги, то намагайтеся враховувати її захоплення. Дарувати канцелярське приладдя не рекомендується.

Що не варто дарувати чоловікам на Новий рік 2018
Незважаючи на те, що Собака – тварина невибаглива, подарунки не повинні бути банальними. Тому  дезодоранти і нuжню білизну дарувати небажано.

Як і жінкам, чоловікам не варто дарувати парфуми. Уникнувши цього подарунка, ви уникнете гнiву нової покровительки.

У 2018 році астрологи не рекомендують дарувати чоловікам інструменти, нoжиці та інші рiжучі предмети. Так як подібні предмети Собака може сприйняти як зaгрозу.

У рік Собаки в якості подарунка слід уникати гаманців. Незважаючи на те, що цей подарунок є корисним, в 2018 році він може принести бідність і фінансові проблеми.

Молодим хлопцям небажано дарувати алкоголь, навіть якщо він елітний, або сигари. Такий подарунок більше підійде для дорослих чоловіків.

You cannot copy content of this page