fbpx

Що не варто говорити розлученій жінці

Шлюби часом розпадаються, це сумний факт. Але не всі знають, як правильно спілкуватися з розведеними жінками, щоб не ображати їх і не псувати їм настрій. Ось що не варто говорити тій, яка не дуже давно розлучилася з чоловіком.

1. Шкода, що у вас є діти, доведеться постійно з ним спілкуватися

Це дуже прикро звучить. Для багатьох розлучених мам діти бувають єдиною причиною вставати вранці в активній фазі розлучення. А спілкування з батьком можна влаштувати і так, щоб не зустрічатися.

2. Коли мій чоловік у відрядженні, я відчуваю себе матір’ю-одиначкою

Ні, не відчуваєш. Звичайно, у тебе немає зайвих рук, готових перехопити дитину, поки ти поснідаєш або приймеш душ, але це зовсім не те ж саме, що бути самотньою мамою. Страхи, печаль, агресія – все, що супроводжує розлучення, – впливають на тебе в цілодобовому режимі, і цьому ніяк не відповідає тижневе відрядження чоловіка.

3. Я трохи заздрю ​​твоїй самотності

Це дуже грубо. Навіть в ті рідкісні моменти, коли розведеній жінці подобається її самотність, вона відчуває себе не дуже затишно. Зрештою, вона одна не за власним вибором, а через цілий комплекс неприємних подій.

4. Ти не зможеш бути щаслива, поки не пробачиш його

Читайте також: Я для нього грошовий мішок і служниця: Лeжала на лiжку, у мене шaлено бuлося серце, бoялася взяти його телефон

Якщо причиною розлучення стала зрада, то про прощення говорити сенсу немає. Особливо якщо жінка його дійсно любила і виявилася знищена морально.

5. Я відчувала, що це станеться

Не говори цього, навіть якщо так і було. Незалежно від причини розлучення часто відчувається як невдача. А такі коментарі стають сіллю на відкритих ранах.

6. Все на краще

Звичайно, добре сподіватися на краще. Але спочатку справи йдуть не кращим чином: здається, що ніде буде взяти достатньо грошей на життя, ніколи не знайдеш нового чоловіка і так далі.

7. Я б цього не пережила

Припущення, що розлучення повністю руйнує життя. А розведеним хочеться відчувати себе звичайними людьми, а не аутсайдерами.

8. Ти така смілива

Ще один безглуздий коментар. В даному випадку мова взагалі не про сміливість або її відсутність, і розлучена жінка напевно відчує себе не в своїй тарілці від подібних слів.

9. Я б не стала з цим миритися

Не можна судити про ситуацію інших, тому що ніколи не уявиш, як будеш поводитися ти в аналогічних обставинах.

Джерело

You cannot copy content of this page