fbpx

Що очікує на кожен зі знаків Зодіаку в лютому 2018 року

Овен (21 березня – 19 квітня)
Лютий – незвичайний місяць для вас. Ви відчуєте себе переможцем. Початок лютого може зажадати від вас прийняття великих ризиків, але ви будете раді, що так вчинили. Ви старанно працювали, щоб досягти бажаної мети. Настав час блищати. Ви, нарешті, досягнете успіху, про який мріяли. Пишайтеся своїми досягненнями і продовжуйте роботу. Цей місяць буде успішним для вас в кар’єрі та фінансах.

Телець (20 квітня – 20 травня)
Лютий буде для вас місяцем медитації та духовного зцілення. На початку місяця ви можете легко дратуватися оточуючими людьми, що може привести до того, що ви будете проводити більшу частину вільного часу на одинці. Що цілком нормально. У цьому місяці не забудьте приділити час свойому «я», розслабтеся і зосередьтеся на собі.

Близнюки (21 травня – 20 червня)
Лютий стане для вас вражаючим місяцем, наповненим позитивом. На початку місяця ви будете кмітливішим, ніж зазвичай, тому не дивуйтеся, якщо ви приголомшили знайомих. В середині лютого ви можете встати перед вибором, який зобов’язані зробити, і вам доведеться прийняти це рішення швидко. Тому не забудьте подумати про те, чого дійсно хочете. Не брешіть собі і переконайтеся, що ваш вибір відображає те, що ви відчуваєте. Ви подякуєте собі за це пізніше.

Рак (21 червня – 22 липня)
На початку місяця ви поринете в море емоційних потрясінь, що може налякати вас і збити з пантелику. Але не хвилюйтеся, це триватиме недовго. Друга половина лютого виявиться більш спокійною і мирною. У середині місяця ви проведете чистку всього, що oтрyює ваше життя. Завжди довіряйте інтуїції і дозволяйте собі проявляти свої почуття, щоб ви відчули полегшення.

Лев (23 липня – 22 серпня)
Ваше его – головна проблема в більшості ваших відносин. У цьому місяці ви можете забути про свій егоїзм і переоцінити те, що ви з себе представляєте. Вам варто нагадувати собі, що ваше его не завжди знає, що краще для вас. І ваша надмірна зухвалість і самовпевненість може відштовхнути від вас людей. Лютий також сприяє вивченню нових умінь, місць і відкриття нової інформації про себе.

Діва (23 серпня – 22 вересня)
Лютий – місяць нових і захоплюючих подій для вас. На початку місяця вас чекає кілька несподіваних поворотів долі. Використовуйте їх по максимуму. Не бійтеся того, що готує вам майбутнє, сфокусуйтеся на сьогоденні. Ви зможете отримати для себе користь сюрпризів, які підносить вам життя, коли приймете їх.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)
Лютий виявиться для вас дуже насиченим! Ви відчуєте романтику, щастя, печаль, все за один місяць. Постарайтеся не надто серйозно ставитися до життя і не турбуватися про «те, що все це означає», тому що життя – це забавна пригода, а не сумна рутина. Ви прийдете в форму і відчуєте себе впевнено до середини місяця.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)
Цей місяць буде присвячений вирішенню проблем, і ви знайдете вихід із ситуації. У першій половині лютого ви можете відчувати труднощі в домашному або романтичному житті. Переживіть ці складні часи, кращі дні вже на шляху до вас. Почніть висловлювати свою думку, а не приховувати її всередині. Обговорюйте все, що вас турбує, зі своїми близькими. Ви відчуєте полегшення.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)
На початку лютого, ви відчуєте себе на вершині світу і люди це обов’язково помітять. Ви відчуєте впевненість і будете як ніколи чарівні, тому ловіть шанс! Крім того, вас потягне вивчати нові і незнайомі місця, щоб поглянути на життя під іншим кутом. Кінець місяця обіцяє хороші новини, будьте до них готові.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)
Лютий розпочнеться для вас бурхливо. У середині місяця ви побачите когось у вашому оточенні в абсолютно новому світлі, і, можливо, зверніть на нього пильну увагу. Ваші почуття до цієї людини можуть повністю змінитися, просто довіртеся своїй інтуїції. Тримайтеся подалі від безвідповідальних осіб, які гальмують вас на шляху до успіху. У цьому місяці відступите від планів, зосередивши свою увагу на спонтанності життя тут і зараз.

Читайте також: “Він ліжко застилав з лінійкою, малину збирав по розміру, а мило клав тільки певним боком” – наші стосунки були не довгими

Водолій (20 січня – 18 лютого)
Ви будете приємно здивовані оригінальністю ваших ідей на початку місяця. Лютий буде для вас місяцем напруженої розумової роботи. Вас відвідає безліч нових ідей і думок, тому найкраще їх записувати, щоб ви не забули ні про одну з них. У цьому місяці ви з головою підете в справи і не залишите часу для розваг. Постарайтеся збалансувати роботу і відпочинок, щоб у вас був час і розслабитися, і здійснити заплановане

Риби (19 лютого – 20 березня)
Лютого для вас буде сповнений романтики. Якщо у вас вже є партнер, або ви тільки придивляєтеся до когось, в цьому місяці очікуйте сплеск емоцій. Приділіть час, щоб показати обранцеві, як ви піклуєтеся про нього і що він значить для вас. У цьому місяці ви можете відпустити все стресові ситуації, які обіцяє вам кар’єра, і зануритися в почуття. Прийшов час розслабитися і зосередитися на романтичній сфері.

Джерело.

You cannot copy content of this page