fbpx

Що потрібно встигнути зробити до 1 січня, щоб життя стало новим

Є речі, які тягнуть униз. Щоб позбутися зайвого вантажу та увійти до Нового року впевнено – обов’язково треба виконати кілька пунктів.

Щось можна зробити прямо зараз, не чекаючи на новорічні свята. Новий рік для багатьох – рубіж, коли всі підбивають підсумки та будують плани.

Ось що бажано виконати до 1 січня 2022 року.

Без боргів

У народі вважають, що на Новий рік треба входити без боргів. Якщо не вийде їх роздати повністю, то бажано хоча б частково. Це можуть бути не лише фінансові питання, а й щодо навчання, роботи та іншого.

Позбутися мотлоху

Протягом року ми накопичуємо багато речей. Більшістю з них ми навіть не користуємось. Це можуть бути ручка, що не пише, старий одяг, меблі, ксерокопії. Приберіть у себе на столі, шафі. Розберіться з безладом на балконі. Ви здивуєтеся, скільки місця у вас з’явиться. Старий одяг віддайте нужденним.

У цифрову епоху порядок треба навести і у своїх гаджетах. Почистіть робочий стіл, видаліть зайві файли.

Шкідливі звички

Ідеальний час для людей “з понеділка”. Ви маєте шанс кинути свої шкідливі звички з 1 січня.

Подарунки сім’ї та друзям

У Новий рік у нас не надто прийнято дарувати подарунки. Багатьох лякають шалені ціни. Краще подбайте про подарунки зараз, щоб не потрапити на святковий ажіотаж.

Відпустіть зайвих

Відмінний час для з’ясування стосунків. Визначтеся, хто заважає йти вперед і бути щасливим. Розберіться у всіх сварках. Відпустіть тих, хто вами нехтує.

Плани на майбутнє

Зібравши все до купи і підвівши підсумки, націльтесь на нові вершини. Заплануйте, що ви хочете і чого хочете. Можливо, ви давно хотіли відпочинок закордоном? Як варіант, можна зробити спільні плани з друзями, наприклад, на різдвяні свята.

Якщо говорити про конкретні плани на майбутнє, запишіть їх на аркуші паперу. Конкретні цілі та за пунктами. Список можна повісити на холодильник або біля ліжка, щоб він вам нагадував про себе та ваші мрії.

You cannot copy content of this page