Що потрібно зробити на щастя з першим молочним зубчиком малюка

Перший зубок – важливий етап у розвитку малюка і з цією подією пов’язано багато прикмет і звичаїв. Давайте дізнаємося, 12 найпоширеніших прикмет про молочних зубах і чи варто в них вірити?

Виявляється, перший зуб може розповісти не тільки про те, яким буде характер у дитини, але і про прийдешнє поповнення в родині. Існує багато прикмет, що дійшли до нас із давнини, в погане вірити не варто, а до хороших можна і прислухатися, але найголовніше, щоб малюк ріс здоровим і щасливим.

За однією з прикмет, якщо дитина наpoдилася з зубами, це обіцяє йому неймовірне щастя і везіння по життю, таке явище порівнюють з наpoдженням в сорочці.

Якщо перший зуб з’явився у дитини до 3-4 місяців, це означає, що незабаром в сім’ї з’явиться ще одна дитина. Якщо першим прорізався верхній зубок – то будуть погодки.

Якщо ж перший зуб з’явився ближче до року, а то і після, це говорить про те, що дитина буде мати великий талант і схильнісь до якогось певного роду діяльності.

Якщо зубки у дитини широкі і рівні – виросте доброю і щедрою людиною, а якщо вузькі і дрібні – то хитрою і дріб’язковою.

У Шотландії, якщо між верхніми зубами велика щілина, в яку поміститься ребро монетки, це говорить про те, що дитина по життю буде дуже успішною і щасливою, буде мати успіх у протилежної статі.

Якщо прорізування зубів доставляє дитині багато болю і стpaждань, то це означає, що вона виросте примхливою і дратівливою людиною, матиме схильність до депресій.

Перший, хто побачив у дитини пряклюнутий зубчик, повинен подарувати малюкові срібну ложку і обов’язково тричі постукати нею об зуб.

Вважається, якщо подарувати дитині на перший зуб срібну ложку, то не тільки всі інші зуби у дитини будуть прорізуватися без проблем і виростуть міцними і здоровими, а й життя у дитини буде щасливим.

Читайте також: Коли не можна відчиняти двері і чому вхідні двері на замок може зачиняти тільки чоловік?

Під час прорізування зубів діти ослаблені і більш схильні до впливу злuх сuл, тому дитину намагаються не залишати ні на хвилину, особливо вночі.

Багато дотримуються традиції, що молочний зуб, який випав, потрібно залишити під подушкою для “зубної феї”. Зубну фею придумав іспанський дитячий письменник.

Вважається, якщо перший випав зуб втратити, то дитина рано почне життя вдалині про сім’ї та будинки.

За повір’ям, перший випавший зуб потрібно на вулиці кинути правою рукою через ліве плече і проговорити: “Мишка, мишка, на тобі зуб молочний, дай мені натомість кістяний!” Мишка має полегшити прорізування інших корінних зубів.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram