fbpx

Що потрібно зробити на зростаючий Місяць, щоб залучити здоров’я і любов з 8 по 20 вересня

Фаза зростаючого Місяця підсилює енергетику, і у вересні кожен зможе використовувати силу нічного світила для того, щоб залучити в життя любов і зміцнити здоров’я. Дієві обряди дозволять притягнути бажане без особливих зусиль.

Зростання Місяця – прекрасна пора, коли сил і енергії стає більше. У період з 8 про 20 вересня буде простіше залучити щастя взаємної любові і уберегтися від застуд завдяки сильним обрядам.

Вересневий обряд на зміцнення здоров’я

Початок осені – це стрес для організму, особливо якщо погода псується різко, температура падає й імунітет дає слабину. В такий час важливо заздалегідь подбати про своє самопочуття. Завдяки простому, але ефективному обряду вийде запрограмувати організм на самозцілення.

Обряд проводять після заходу, коли серп Місяця з’явиться на небосхилі або, якщо небо затягнуте хмарами, не раніше 21:00. З дому виходити не обов’язково – достатньо, щоб вікно не було закрите шторами. На підвіконня ставлять воду в прозорій склянці, накривають її рукою і промовляють:

«Місяць росте, зцілення несе. Як вона сил набирається, так і мій організм з будь-якими недугами граючи справляється».

Воду залишають на півгодини, а потім випивають три ковтки. Воду, що залишилася використовують для приготування тонізуючого трав’яного настою, який допоможе зміцнити здоров’я і додати енергії. Проводити такий обряд можна щодня в період зростання нічного світила.

Обряд на залучення любові під час зростання Місяця

Знайти щастя в особистому житті буде простіше, якщо запрограмувати свідомість на успіх і заручитися підтримкою єдиного супутника Землі, що впливає на все живе. Для проведення обряду знадобиться вода, настояна на місячному сяйві, червона вовняна нитка і три намистини – червоного, білого і зеленого кольору.

Воду, що простояла під променями нічного світила, перед світанком знімають з підвіконня, вмиваються нею тричі, а в залишки занурюють нитку. Після цього її виймають і, не віджимаючи, дають просохнути. На нитку нанизують намистини, примовляючи:

«Місяць попрошу любов у життя моє залучити, самотність забути, більше одному (одній) не бути. Намистина червона два серця воєдино зв’яже, намистина біла справжню любов збереже, а зелена здоров’ям обдарує. Талісман мій мене до істинної пари приведе, зустріч прискорить, щастя потроїть».

Нитку зав’язують на лівому зап’ясті на три вузла і носять, не знімаючи.

You cannot copy content of this page