Що потрібно зробити, щоб здійснилося заповітне бажання

Зовсім не обов’язково викликати джина або намагатися виловити золоту рибку для того, щоб бажання здійснилося. Щоб бажання стало реальністю якомога швидше, можна звернутися до Всесвіту навколо, і вона підтримає вас у вашому починанні.

Перш ніж виконувати мрії, варто визначитися, яке бажання є ключовим для вашого майбутнього. Спробуйте уявити життя в перспективі або передбачити свою долю за допомогою простих ворожінь. Якщо ви не побачите за обрієм подій нічого позитивного, не впадайте у відчай, адже передбачену долю завжди можна змінити. Достатньо лише сильно захотіти цього.

Розкажіть про бажання Всесвіту

Щоб заповітне бажання здійснилося, необхідно його правильно і чітко сформулювати. Не потрібно згадувати бажання на кшталт «бути щасливим», «позбутися проблем» і так далі. Щастя або проблеми – занадто масштабні і абстрактні категорії. Потрібно більше конкретики і деталей.

Всесвіт дарує нам тільки щось реальне. Інакше він просто не працює, тому заповітне бажання має бути конкретним і здійсненним. Якщо захотіти отримати всі гроші світу, то цілком очевидно, що таку мрію виконати нереально. Хороший приклад з виключенням з правила можна привести з любов’ю. Якщо вам хочеться знайти кохану людину, то тут конкретика може і не турбуватися: заповітне бажання може просто звучати як «знайти кохання».

Налаштуйтеся на позитив

У цьому вам допоможуть афірмації на виконання бажань. Потрібно вірити в те, що ви досягнете свого, що Всесвіт вас почув. Постарайтеся думати про своє бажання щодня, але не зациклюватися і залишати вищим силам простір для дій. Задумане має зігрівати ваше серце, змушувати вас рухатися вперед, але не маячити над вами дамокловим мечем.

Не можна сидіти і чекати біля моря погоди. Потрібно йти до мрії, тому що зробити за вас всю роботу Фортуна не зможе. Наприклад, якщо ви хочете знайти другу половинку, то потрібно більше спілкуватися з оточуючими, робити якісь кроки першими або хоча б намагатися. Покладатися лише на одну волю випадку неправильно.

Негативні думки і сумніви краще відкинути. Відразу це зробити не вийде, але потрібно до цього йти. Як тільки ваше заповітне бажання здійсниться, ви зможете повірити в силу Всесвіту. До того моменту можна в це вірити сліпо, без будь-яких доказів.

Сприятливі моменти для загадування бажань

Падаюча зірка. Якщо ви побачили падаючу зірку, варто попросити у Всесвіті те, чого вам хочеться більше всього на світі. Люди з давніх-давен вірять в те, що зоряний дощ – це воістину чарівний час, коли у світобудови можна просити все що завгодно.

День народження. Відома прикмета: потрібно про себе вимовити бажання і задути свічки на торті. У цей день навколо людини фокусуються потужні енергетичні потоки. Вони дозволяють аурі людини зв’язуватися з центром достатку Всесвіту.

Новий рік. На Новий рік існує безліч ритуалів, але один виділяється серед всіх інших. Зараз досить популярним став простий ритуал зі спалюванням заповітного бажання на листочку. Потрібно заздалегідь написати бажання, спалити папір і випити шампанське з попелом.

Ритуали на виконання бажання

Найкращий ритуал одночасно є і найпростішим. Візьміть папір і напишіть те, чого б вам хотілося найбільше в світі. Спаліть цей листок або клаптик паперу і прочитайте слова: «Яскравим гори вогнем, попелом світу стань. За вітром лети, реальністю ставай». Після цього розвійте попіл. Бажано здійснювати ритуал кожен Повний місяць.

Читайте також: До храму на Львівщині їдуть за зціленням, і отримують: У церкві святої Анни зібрані мoщі майже тисячі святих і відбуваються дива

Ритуал з дзеркалами. Багато хто чув про те, що дзеркала, які стоять одне навпроти одного, формують якийсь енергетичний портал. Вночі, коли всі будуть спати, знайдіть тихе місце у вашому будинку або квартирі, поставте одне навпроти одного два дзеркала, а між ними запаліть три свічки. Закрийте очі, сформулюйте ваше заповітне бажання, а потім скажіть три рази: «Бажання виповнися, життя змінися. Сила удачі, до мене доторкнися».

Коли ви прочитали ці слова вперше, затушіть одну зі свічок, другий раз – іншу, а третій раз – третю. Після того як ви затушите третю свічку, утвориться повна темрява. Обережно опустіть дзеркала, а свічки більше не запалюйте, поки бажання не почне збуватися. Повторюйте ритуал раз в місяць – можна в Повний місяць або Молодик.