Що потрібно зробити в особливу дзеркальну дату: як здійснити бажання і залучити удачу в особливий день 22.02.2022

Магічна дата 22.02.2022 – день шести двійок – вважається найенергетичніше зарядженим днем ​​цього року. Деякі астрологи дотримуються думки, що комбінація двійок – одна із найсильніших дат століття!

22.02. 2022 – дзеркальна дата, яка ще називається паліндромом і читається однаково в обидва боки. Унікальності їй додає той факт, що вона випадає на вівторок – 2 день тижня та на 22 місячну добу.

Такий своєрідний парад двійок робить цей день особливим та може залучити удачу. Відповідно до нумерології, число 2 відповідає за любов, дружбу, примирення, відносини та гармонію.

Тож насамперед збудуться бажання, пов’язані саме з цими сферами. Двійка – символ мудрості та золотої середини. Тому фокус уваги цього дня має бути на стосунках як із рідними та близькими людьми, так і з колегами. Сприятливий день для нових знайомств. Ймовірно початок романтичних відносин, які переростуть у міцний союз.

Як і будь-яка інша, ця дзеркальна дата гарний час для нових починань у будь-якій сфері: заручини, весілля, початки спільного життя, нових відносин, зміни місця роботи, власної справи, довгострокового планування. Цей день потрібно провести спокійно, уникаючи конфліктних ситуацій та суперечок. Це чудовий шанс зміцнити стосунки у парі. Добре примиритися з дорогими серцю людьми і забути старі образи.

Що не можна робити у магічну дату 22.02.2022

У дзеркальну дату всі слова та вчинки неодмінно “віддзеркалять” і повернуться до вас.

Тож цього дня не можна:

лаятися і сваритися;

заздрити та бажати поганого;

ревнувати та влаштовувати сцени.

Як правильно загадати бажання 22 лютого

Потужна енергетика дзеркальної дати робить цей день справді чарівним. Сприятливо складати карти бажань на рік уперед, представляючи кожну деталь. Чим краще візуалізувати свою мрію, тим більше шансів, що вона втілиться у життя.

Крім того, загадуючи бажання, не говоріть “я хочу, щоб” . Потрібно думати так, ніби бажане у вас є. Тому загадуючи заповітну мрію, потрібно уявити картинку майбутнього і вимовити “у мене є” . Використовуйте теперішній час і найкращий для цього час – 22:22.