fbpx

Що потрібно зробити з 6 по 18 листопада аби отримати гроші, кохання і удачу

Фаза зростання Місяця – чудовий час для проведення обрядів, спрямованих на залучення благополуччя. У період з 6 по 18 листопада кожен зможе знайти бажане, якщо проведе перевірені ритуали.

Здобути щастя, залучити фінансову незалежність та удачу можна завдяки енергії Місяця. Експерти рекомендують розпочати листопад із користю та провести кілька обрядів, спрямованих на досягнення благополуччя. З їхньою допомогою не важко змінити життя на краще .

Обряд на фінансове благополуччя

Коли Місяць з’явиться на небосхилі, йому показують заздалегідь приготовлений гаманець і примовляють: «Місяць росте, грошей додається, життя щастям наповнюється». Після цього в гаманець кладуть гроші, поділяючи купюри та монети по різних відділах, і вимовляють: «Все, що в гаманець покладу, примножиться, багатством обернеться».

Гаманець залишають на підвіконні до ранку, а потім беруть із собою. Усі гроші з нього витрачати не можна – важливо, щоб залишалася хоча б одна заговорена монета чи купюра, яка залучатиме гроші.

Обряд на кохання під час зростання Місяця

Зміцнити стосунки або знайти своє кохання допоможе обряд зі свічкою. Для нього знадобляться: червона нитка, червона свічка, фотографія коханої людини або уявний образ, якщо кохання ще не постукало у двері.

Свічку запалюють і вдивляються в її полум’я кілька хвилин, зосередившись на думці про зміцнення почуттів чи залучення кохання. Після цього на ліву руку пов’язують червону нитку, затягують вузол і вимовляють: «Почуття зміцнюю, кохання в життя залучаю. Як нитка на зап’ястя затягнеться, так і щастя до мене буде прив’язане, нікуди не піде, до чужих не перейде». Нитку носять, не знімаючи.

Обряд на залучення удачі

Здобути удачу і справлятися з будь-якими справами без колосальних зусиль вийде, якщо змайструвати талісман удачі під час фази Місяця, що росте. Для нього знадобиться будь-яка невелика річ, яка викликає приємні емоції.

Її кладуть на підвіконня таким чином, щоб світло Місяця її освітлювало, і примовляють: «Місяць росте, сил набирається, успіх до мене повертається. Талісман його енергетикою заряджу, без успіху більше не залишуся». Талісман залишають на підвіконні до ранку, а потім носять із собою.

You cannot copy content of this page