fbpx

Що потрібно зробити з весільною сукнею, обручками і фатою після розлучення, щоб вберегти себе від бiди, гipкої долі і пpoблем в нових стосунках

Існує безліч прикмет, що стосуються обручок, весільних суконь та інших атрибутів весілля. Експерти пропонують познайомитися з повір’ями, які стосуються речей, які залишилися після невдалого шлюбу. Багато хто боїться розлучатися з елементами минулого життя, вважаючи, що без них вони стануть вразливими, але чи так це?

Прикмети про весільну сукню

Весільна сукня, мабуть, головний атрибут свята, і розлучатися з ним найважче. Проте, згідно з прикметами, від неї краще позбутися, щоб не повторювати помилок минулого. Джерело.

За прийметами, сукня, яка залишилася після розлучення, вважається нещасливою, тому її не можна ні продати, ні передати. Щаслива наречена може пройти через неприємності колишньої власниці, надівши таке вбрання.

Весільне вбрання в колишні часи урочисто ховали, тим самим рятуючи від примх долі і подальших неприємностей на особистому фронті.

Сукню, згідно прикмет, можна спалити, щоб очисний вогонь дозволив оновити енергетику і відкритися назустріч новому щастю.

Тим, чий шлюб підійшов до кінця з причин, які не можна назвати гнітючими, можна перешити вбрання, давши йому друге життя. В такому випадку сукню також можна продати.

Прикмети про обручку

Обручки споконвіку вважалися оберегами молодої сім’ї. У тому випадку, якщо сім’ї вже немає, обручки залишаються непотрібними, і багато хто не знає, що робити з оберегами, які не вберегли від найголовнішого – розлучення. Є кілька прикмет з цього приводу.

Згідно прикмет, обручка після розлучення зберігає енергетику людини, яка була поруч, а значить, буде перешкоджати подальшим стосункам. У зв’язку з цим обручку варто переплавити. Після переплавки прикрасу можна носити без побоювання.

Ще одна прикмета свідчить, що від обручки потрібно позбутися, щоб помилки минулого більше не повторювалися, немов по колу. В цьому випадку обручку також переплавляють і продають, а частину виручених коштів віддають на благодійність.

За повір’ями, обручки після розлучення не залишають в будинку і тим більше не передаровують. Тим, хто зважиться взяти таку прикрасу собі, загрожують проблеми колишнього власника.

Обручку також не залишають колишньому партнеру, щоб він не мав влади над уже чужою йому людиною.

Читайте також: Чому в жодному випадку не можна знімати обручки? Це загpoжує серйозними наслідками!

Прикмети про фату

Якщо шлюб не вдався, від фати краще позбутися. За прикметами, фата має поганий вплив на господиню після розлучення, перекриває її життєві сили, заважаючи подальшому розвитку і навіть дітородінню. Прикрасу варто поxoвати з почестями, щоб минуле більше не тягнуло назад.

Ще одна прикмета свідчить, що фата – це символ прихильності до чоловіка, за якого господиня добровільно вийшла заміж. Фату після розлучення не можна залишати в будинку, щоб минуле не повторилося і не принесло ще більше стpaждань. Її можна спaлити, щоб вогонь очистив карму і дав можливість знайти нове щастя.

You cannot copy content of this page