fbpx

Що приготувала доля у 2018 році для наpoджених 16 лютого

Люди, народжені 16 лютого, відрізняються своєю енергійністю, сміливістю, товариськістю і різнобічними інтересами. Вони напористі, настрій у них змінюється часто і без видимих ​​причин, але вони завжди яскраві і привабливі як загадкова коштовність. Їх вабить все містичне, загадкове, непізнаване.Там, де знаходяться вони – не буває сумно і нудно. Вони створюють особливу атмосферу довіри, яка допомагає їм найкращим чином взаємодіяти з оточенням як на роботі, так і з близькими.

Їх часто називають натхненниками – поруч з ними інші стають сміливішими і успішними. Люблять брати участь в перебудовах і змінах, від них можна очікувати, незвичайних, креативних рішень, новаторського підходу до будь-якої справи.

У їхньому житті успіх змінюється невдачею, а розмірене існування їм невідомо. Зміни і борг не лякають їх, вони можуть будь-які випробування пройти дуже стійко, ніколи не скаржачись (часто оточення навіть не здогадується які складні завдання вони вирішують зараз). У такі періоди вони ще примудряються підтримувати інших, не залишаючи без уваги їхній емоційний стан. Інтуїція дозволяє безпомилково, з першого погляду, оцінити ситуацію або стан людей. Саме тому найчастіше вони вибирають професії в областях допомоги людям, натхнення і психологічної підтримки.

Коли з’являється той, хто народився 16 лютого, все навколо починає рухатися, сама атмосфера здається наелектризованою. Рішення вони приймають швидко, довго не роздумуючи, і втягуються в черговий проект, не відкладаючи в довгий ящик. Розвагам і громадським заходам вони віддаються всією душею. У професійній діяльності вони викладаються на повну силу. Їм невідомі кордону і сумніви.

Чоловіки, народжені 16 лютого, можуть бути відмінними начальниками, адже їх ідеї швидко стають ідеями всього колективу, вони здатні повести за собою натовп. Жінки ж, народжені в цей день, мають воістину приголомшливу емоційність, зазвичай вони популярні у сильної статі. З них виходять відмінні актриси або ж вони вибирають інші професії в сфері мистецтв.

Порада – Звільніть думки від негативу.

Сприяйте поширенню інформації та знань серед людей для їх духовного зростання.

Відпустіть страх змін і майбутніх подій.

Головний аспект 2018 року

Рік терплячого, неквапливого просування і розвитку. Цілком можливо, що ви внесете зміни, подкорректіруете деталі виконання свого задуму. Важливо не розгубити те, що було задумано і зроблено в минулому. Будьте перебірливими в зв’язках, не розповідайте надто багато про свої плани, захищайте себе і свою ідею. Встановлюйте контакти з партнерами, шукайте гармонію і рівновагу в сімейних стосунка. В цьому році можуть скластися дуже теплі, по-справжньому близькі стосунки, дружні або любовні, з перспективою на все життя.

Читайте також: Чому 16 лютого не можна підмітати, вдягати чорне і у жодному разі не давати гроші в борг

Саме цей рік може стати вашим доленосним – ви зустрінете свою половинку. Існує ризик підкоритися чужому впливу.

Не варто поспішати і метушитися і тим більше йти на відкритий конфлікт. Навпаки, в цей період краще частіше шукати компроміс, обходити гострі кути, навчитися наполягати на своєму якомога м’якше. Більше покладайся на інтуїцію, особливо у відносинах з людьми. Можуть виникнути значні емоційні переживання через напругу у взаєминах. Займіться облаштуванням свого будинку, зробіть ремонт, перестановку або внесіть доповнення в уже існуючий дизайн.

Нумеролог Надія Штабская
Джерело.

You cannot copy content of this page