Що приготували зірки для кожного з нас у новорічну ніч

Читайте, що приготували зірки для кожного з нас у новорічну ніч.

Овни. Вам пора відпочити, або навіть взяти відпустку. Ви цього заслужили своєю старанною роботою останнім часом. Пише “Радіо максимум”

Тельці. День гармонізації внутрішньої структури і закріплення напрацьованих позицій у зовнішньому середовищі. Хороший день для оцінки взятих на себе зобов’язань.

Близнюки. Гороскоп на неділю радить приділити більше уваги своїм близьким. Можливо, хтось із них приховав на вас велику образу.

Читайте також:Щоб 2018 рік приніс нам щастя, любов, і всілякі блага, потрібно: не лаятись через дрібниці, не “кусатися”, вірити людям і не “гарчати”

Раки. У вас зараз дуже стабільний час і неділя не виняток. До речі, так само цей день – чудовий час для укладення шлюбів.

Леви. Сьогодні бажано зайнятися плануванням нових справ. Тільки не надавайте великого значення непорозумінням, які можуть несподівано виникнути.

Діви. Ваша неділя обіцяє бути досить спокійною, ви нарешті зможете нормально відпочити і набратися сил перед вирішальним ривком.

Терези. А вам потрібно відпочити і поберегти нервову систему. Тому і сходіть на розслабляючий масаж або поплавайте в басейні. Ці заняття вам дуже допоможуть.

Скорпіони. Вам потрібно уникати суєти, вона буде сильно заважати і дратувати. Так само вам, швидше за все, доведеться вирішувати чужі проблеми.

Стрільці. Гороскоп на неділю обіцяє вам приємні зустрічі з близькими людьми і друзями. Можна розраховувати на підтримку, рідних, друзів, однодумців і начальства.

Козероги. Прекрасний час для відпочинку і прогулянок з друзями і своєю другою половинкою. А якщо її немає, то можливо саме сьогодні ви її зустрінете.

Водолії. Попереду багато роботи. Йде вдалий час для розширення раніше початої діяльності, ділових зустрічей і переговорів. В особистих стосунках справи можуть йти гірше.

Риби. В цей день краще взагалі не працювати, навіть якщо сильно треба буде. Дуже велика ймовірність невдачі.