Що розкаже зачіска по характер жінки

Зачіска – одна з головних складових зовнішнього вигляду будь-якої людини. Зустрічають не тільки по одежі, але і по зачісці. Вибираючи ту чи іншу стрижку, кожна людина намагається підкреслити свою індивідуальність.

Переваги тих або інших видів зачіски можуть багато розповісти про людину. Сьогодні ми розповімо про те, як визначити характер жінки по зачісці.

Зачіска говорить про внутрішній стан людини. Радикальна зміна в зовнішньому вигляді зазвичай пов’язана з бажанням змін в житті. Одна і та ж людина з різними зачісками виглядає і сприймається оточуючими абсолютно по-різному. Так про що говорить зачіска?

Екстравагантні стрижки і радикальний колір волосся притаманні молоді, коли у підлітків йде переоцінка колишніх цінностей, вони намагаються самоствердитися в новому житті і виділитися на тлі оточуючих.

Читайте також: Які жінки подобаються чоловікам: одкровення представників сильної половини

Радикальна зачіска у зрілої особистості говорить про незадоволеність, невпевненість в собі та підсвідомої жадобі змін у власному житті.

Коротке, бездоганно підстрижене волосся, зазвичай, вказує на матеріальне і психологічне благополуччя. Хоча, інколи їх власниці досить пихаті і відчувають потребу у визнанні.

Про що говорить зачіска з довгим розпущеним волоссям? Вона говорить про молодість. Тому жінка, яка носить таку зачіску, прагне виглядати молодше своїх років. Іноді це спрацьовує, іноді – ні. Часто жінки з такою зачіскою не помічають плину часу і не в змозі поглянути адекватно на себе і на реальне життя, вони схильні романтичному сприйняттю фактів.

Гладке волосся характеризує скромних ділових жінок, що сумлінно відносяться до своїх професійних обов’язків, або витончених натур, які уникають вульгарності й експресивності. Така зачіска підходить жінкам зі стрункою фігурою і правильними рисами обличчя, оскільки підкреслює їх гармонійний вигляд.

Про що говорить зачіска з начосом, штучною пишнотою? Крім того, що начоси зазвичай воліють немолоді жінки, які відчувають ностальгію за юністю, така «пишність» надає об’єм тонкому і рідкому волоссю.

Класична зачіска (коса) у жінки говорить про її практичність. Така жінка адекватно дивиться на життя і віддає перевагу зручність моді.

Яке відношення має колір волосся до зачіски? Інколи, колір волосся може розповісти про жінку більше, ніж сама зачіска. Якщо жінка не вважає за потрібне приховувати свою сивину, значить, вона спокійно ставиться до свого віку і цілком задоволена собою.

Чорний або рудий колір, що кардинально відрізняються від оригінального кольору волосся, говорять про те, що їх власникам не вистачає уваги оточуючих, і таким чином вони намагаються його до себе привернути.

Дуже світлий і білий колір волосся говорить про жінку, яка намагається виглядати привабливо і молодо в очах чоловіків. Найчастіше такі жінки поверхневі і справжнім життєвим цінностям віддають перевагу зовнішній лиск.

Джерело.