fbpx
Здоров'я і краса,  Поради

Що таке ультразвукова чистка обличчя? Чим корисний ультразвук?

Гарна рівна шкіра – показник здоров’я, а також предмет гордості жінки і заздрості подруг. Косметологічні кабінети пропонують сьогодні великий вибір різних чисток і пілінгів. Однак найбільш популярною є чистка обличчя ультразвуком. Даний тип чищення відноситься до апаратної чистки і являє собою вплив на шкіру обличчя ультразвуковими хвилями. В результаті даної процедури прибираються відмерлі клітини епідермісу, зникають чорні точки, вугри, клітини шкіри обновлюються, колір обличчя стає рівним, а шкіра – посвіжілою і оновленою.

Процедура займає 15-20 хвилин. А це набагато менше, наприклад, вакуумної або ручного чищення лиця, оскільки не вимагає попереднього розпарювання шкіри. На шкіру наносять спеціальний склад, який сприяє глибокому проникненню ультразвукових хвиль в клітини шкіри. Також цей склад виступає в ролі пілінгу – допомагає відлущує відмерлі частинки. Потім проводяться металевою пластиною ультразвукові хвилі. Вони проникають на кілька міліметрів під верхній шар шкіри і виштовхують ороговілі клітини, сальні пробки та інші забруднення. Вплив даного виду хвиль абсолютно нешкідливий для організму.

Крім того, ультразвукова процедура є безболісною, а шкіра після неї не розтягується. Чого не скажеш, наприклад, про процес ручного чищення. Апарати, що дозволяють проводити ультразвукову чистку, мають безліч додаткових насадок. Одна з них дозволяє проводити дуже корисну, додаткову до чищення процедуру – ультрафонофорез. Суть її – наповнення шкіри поживними речовинами.

Читайте також: Властивості шоколадної терапії. Шоколадне обгортання в домашніх умовах.

В процесі ультразвукової чистки видаляються тільки непотрібні клітини. При чищенні відбувається легкий масаж шкіри, який виникає за рахунок вібрації. Масаж сприяє більш швидкому оновленню шкіри, збільшення вироблення колагену і еластину – гормонів, які відповідають за гладкість, підтягнутість і молодість шкіри.

Для власниць сухої або нормальної шкіри з невеликими забрудненнями рекомендується вдаватися до даного виду чищення раз на 2-3 місяці. Тим, у кого жирна, проблемна шкіра, підтримувати її в ідеальному стані допоможе ультразвук, який використовується один раз в місяць.

You cannot copy content of this page