Що в жодному разі не можна дарувати до Дня закоханих

До Дня усіх закоханих часу майже не залишилося. Передсвятковий ажіотаж покупок подарунків зростає. Та не кожен сюрприз здатен зміцнити стосунки. Деякими речами можна розчарувати та навіть образити кохану людину. Як обрати особливий подарунок – читайте у наших рекомендаціях.

1. Подарунки на релігійну тематику. Знавець із етикету радить уникати подарунків двозначного характеру, адже вони можуть зачепити певні переконання та принципи вашого партнера.

2. Гострі предмети. Гострі, кoлючi і рiжyчі предмети вважаються символом сварки і навіть ворожнечі. До прикладу, не варто дарувати на свято закоханих кухонні набори, в які входять нoжі та виделки.

3. Дорогі подарунки. Інколи занадто дорогі речі, куплені у подарунок, можуть образити вашу половинку. Нині у тренді серед молоді дарувати враження. Нехай ваш подарунок, до прикладу, романтична подорож або похід у ресторан, викличе лише позитивні емоції.

4. Годинник вважають провісником розлyки або навіть смepті. Це необхідний аксесуар, проте небажаний подарунок для тих, хто вірить у прикмети. Продавці годинників бідкаються, що українці занадто забобонні. Клієнтів часто доводиться запевняти, що такий подарунок не принесе біди.

5. Банальні подарунки. Традиційні листівки, квіти та цукерки – класика на День закоханих, однак якщо ви справді хочете здивувати свого партнера, подумайте, чого б він найбільше хотів. Будьте уважними до своїх половинок. Звертайте увагу на усе, що подобається вашому партнеру.

Джерело.