fbpx

Що в жодному випадку не можна робити у понеділок: заборони на кожен день тижня

Давно відомо, що кожен день тижня пов’язаний з певною планетою. Кожна планета має свою характеристику, свій символ, своє число, свої камені та метал, а також свій колір. І, як не дивно це звучить, але саме одяу певного кольору може вплинути на ваше життя і навіть долю. Тому іноді корисно знати якого кольору одяг носити в той чи інший день. Дивишся – і від невеликої на перший погляд “дрібнички” змінюється ваше життя.

Поради на кожен день тижня: що одягати і що робити.

Споконвіку відомо, що понеділок – день важкий

Саме тому в понеділок не починають будувати будинок, не вирушають в далеку дорогу і не займають грошей.

Це день Місяця і все що з ним пов’язано. У цей день людина відчуває себе більш дратівливою, сонною і втомленою. Саме в цей день люди більш схильні до смутку, співчуття і навіювання. Сприйняття світу підсвідомістю відбувається швидше і тому людина стає настільки дратівливою. Нічого не значущі фрази і слова можуть викликати образу, і сльози. І щоб хоч трохи згладити свою дратівливість, намагайтеся по можливості носити в одязі менше чорного кольору.

У цей день тижня бажано носити одяг білого, світло-сірого і сріблястого кольору. А в бірюзовому та світло-зеленому ви будете виглядати чарівно.

Метал понеділка – срібло, а камені – аквамарин, берил, перли і селеніт.

Вівторок – день Марса. Він вважається легким і веселим днем

У цей день дуже добре вирушати в далеку дорогу, переїжджати в інший будинок, починати будівництво і продавати нерухомість. Також у цей день добре подавати прохання і вирішувати судові справи, а також купувати техніку.

Але ні в якому разі в цей день не можна давати в борг. Небажано затівати сварки і вплутуватися в бійку, штовхати тварин. Люди у цей день більш запальні і схильні до гніву. Хоча Марс планета і войовнича – несправедливості по відношенню до інших не прощає.

У цей день тижня добре носити одяг червоного, малинового і чорного кольору. Якщо ви не хочете викликати відчуження людей постарайтеся у вівторок поменше носити одяг синього кольору.

Метал – сталь, залізо і золото.

Камені – рубін, алмаз, яшма, кровавик і гранат.

Середа – середина тижня, день Меркурія – бога листів і торгівлі

Старі люди його називають порожнім. Пісний день. Тому в цей день небажано починати нові справи і переїжджати на нове місце. Цей день сприяє навчанню, письменництву і торгівлі. Талісмани, якщо їх правильно зробити, принесуть успіх і удачу.

Творчим людям легше пишеться саме в цей день, особливо фантастам – адже саме в цей день вас можуть відвідати неймовірні фантазії і бачення. Так що дорогі фантасти – дерзайте, придумуйте і пишіть.

А ще в цьому дні є щаслива хвилинка і якщо її “зловити”, то виповниться найзаповітніше бажання.

У день Меркурія бажано носити пастельні тони в одязі. Середа небайдужа до сірого, кремового, лимонного і бежевого кольорів.

Метал – золото і ртуть.

Камені – топаз, хризоліт, берил і смарагд.

Четвер – день Юпітера

День ділових людей, банків, судів та державних чиновників. Тому у цей день добре вирішувати всі банківські операції – відкривати та закривати рахунки, перевіряти виплати і займатися бухгалтерією.

Також у цей день добре вмрушати у дорогу, переїжджати і купувати меблі. А особливо в цей день вдається покупка нерухомості. І саме у цей день добре повертати борги. Конфлікти небажані.

У четвер для підвищення добробуту бажано купувати в будинок червоні гвоздики. Прибирання квартири вас приємно здивує – все виглядатиме набагато охайнішим і чистішим.

Якщо до сходу сонця вмитися водою з срібного посуду, то ви не будете піддаватися в перебігу тижня наврокам та заздрощам. Якщо ви хочете, щоб у вас трималися гроші – не носіть у четвер речі рожевого кольору.

Четвер – день ділових людей і тому йому подобаються темно-сині, темно-зелені кольори, а також фіолетовий всіх відтінків.

Камені четверга такі ж суворі, як він сам – сапфір, лазурит, опал-агат.

Метали – платина і цинк.

П’ятниця – день Венери і любові

Пісний день і тому також, як і в середу небажано починати важливі ділові зустрічі і переїзди. Але якщо вже зустріч неминуча, то постарайтеся виглядати добре – адже Венера відповідає за красу.

Цей день доречний для перукарень, модних масажних салонів, сауни і бутиків. У цей день добре купувати одяг і якщо ви сумніваєтеся яку з двох однакових кофтинок купити – беріть ту, яку тримаєте у лівій руці. Приділіть час саду і квітам.

Також у цей день добре прати одяг, білизна виглядатиме чистішою. Це день саун і косметичних процедур і саме в цей день слід зайнятися зачіскою і нігтями.

Якщо ви хочете придобритися до своєї долі, аби вона послала вам кохану людину – носіть одяг рожевого, блакитного і червоного кольорів. Щоб не привертати неприємності – намагайтеся уникати жовтого кольору в одязі.

Метал цього дня – золото і мідь.

Камені – гранат, рубін, корал і блакитний топаз.

Читайте також: Вони підуть за своїми чоловіками і у вогонь, і у воду, і на край світу. Найвідданіші жінки по Зодіаку

Субота – шостий день тижня, день Сатурна

День розподілу скорботи і радості, день весіль та пoмuнок. Хороший цей день для переїздів і далекої дороги. Саме в суботу знахарі рекомендують “вигребти” в будинку всі кути і пройти будинок із запаленою церковною свічкою. Також вони радять міняти постільну білизну тільки по суботах – для сімейного благополуччя.

Субота – день вечірок і тому на них бажано з’являтися в чорно-блискучих шатах. Це позбавить вас від заздрісників і пpистpiту.

У суботу бажано носити всі кольори темних відтінків, зовсім небажано носити одяг коричневого кольору. Цим ви викличте тільки презирство до себе, оскільки здавна коричневий колір вважався кольором переселенців, пустельників і біженців.

Метал – свинець.

Камені такі ж похмурі і темні, як і сам повелитель дня. Це – онікс, чорний агат, опал і синій сапфір.

Неділя – день Сонця, день світла і день відпочинку

Працювати в неділю гріх, а до 12 години дня бажано не їсти. У цей день не в’яжуть і не шиють, а також не обрізають волосся і нігті. Вони відповідають за гроші і силу, тому не просіть подруг зробити зачіску в неділю.

У цей день тижня бажано відвідати ліс або будь-яку відкриту водойму.

У день Сонця бажано носити його кольори – жовтий, оранжевий, білий, яскраво-червоний і малиновий. Постарайтеся уникати в одязі зеленого кольору.

Метал цього дня – золото.

Камені – алмаз, рубін, янтар і жовтий топаз.

Ось такі нескладні і корисні поради, які допоможуть і знадобляться в житті. Адже в силах людини змінити життя на краще – так міняйте його і будьте щасливі.

Джерело.

You cannot copy content of this page